Lista ocen Hyundai Tucson III SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW 2015-2018 (10) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciu78
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Jeździ się naprawde doskonale. Teraz już mam auto wyczute. Na początku myślałem, że będe często się przesiadał na stare auto ( BMW X3 E83 2,0D ) ale powiem szczerze, że wymieniłem żonie tylko opony na zimowe, a tak to nawet nie chce mi się do BMW wsiadać. BMW miałem w wersji MPower i do drogi to ono było przyklejone. Ale Tuscon też się bardzo dobrze trzyma asfaltu ( a może to te opony, bo nie zmieniłem jeszcze na zimówki - oryginalne na 19...
~Maciu78
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
automat, troszke wolno zmienia biegi ale kwestia przyzwyczajenia. To moj pierwszy automat wiec pierwszy miesiac bylo ciezko sie przyzwyczaic, ale teraz bezproblemowo... NIGDY WIECEJ MANUALA ( mimo ze zawsze bylem przeciwnikiem automatow ).
~Robert
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Jak na klasyczną hydrauliczną bardzo płynnie zmienia biegi. Może czasem przy niskiej prędkości i normalnym trybie jazdy można wyczuć brak zdecydowania skrzyni na którym biegu powinna pozostać.
~*A
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Brakuje przynajmniej jednego dodatkowego biegu. Irytujący jest moment przeskoku przy 50-70 km/h. Ma się odczucie jakiegoś wystrzeliwania auta jak z procy.
~Avram
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
6 biegowa atomat - nie jest źle, ale brakuje 7 czy też 8 biegu przy dużych prędkościach. Wówczas nie można wykorzystać w pełni możliwości silnika.
~Ania
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Klasyczna hydrauliczna skrzynia biegów idealna do tej pojemności silnika. Ekonomiczna. Podczas zjazdu z góry cały czas zasprzęglona- hamuje biegami.
~Jurek
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Ogólnie dobra jednak zmiana przełożeń mogłaby być bardziej dopasowana do momentu obrotowego silnika. Pomaga funkcja sport.
~Marek
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Troszkę leniwa.Ale po przejściu na sport daje radę
~Grzegorz
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
może być ale do bmw jej daleko
~Tucson
Dobry automat 6b