Oceny Hyundai Tucson III SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW 2015-2018

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Hyundai Tucson III SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW 2015-2018

~Avram
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Samochód wykorzystuję głównie biznesowo, szybko i bezpiecznie dojechać do celu. Zakupiony w listopadzie 2016, działa bardzo dobrze od początku, żadnych problemów. Jedyna usterka to przy ok 30.000 km przepalowe niektóre diody stopu - wymienili na gwarancji. Pozytywne wrażenie psują słabe plastiki, co jak na wersje Premium za blisko 170.000 jest co najmniej dziwne. To co mnie jeszcze dziwi na minus to szybkie zużycie klocków hamulcowych i...
~marzat
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Piękna linia.Wnętrze ergonomiczne.Wszystkie przyciski w zasięgu ręki.Dobre wyciszenie.Jak dla mnie przyspieszenie zupełnie wystarczające.W dalekiej trasie czuje się komfortowo.Za te pieniądze jest to jeden z najlepszych samochodów.Przejechałem już 30000 km.
~Ania
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Posiadam auto w wyposażeniu Premium. Średnie spalanie około 7l. Bardzo dobre wyciszenie. Genialna automatyczna skrzynia biegów. Funkcja sport to poprostu rakieta. Jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem Tucsona gorąco pplecam
~Jacek
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Rozwazalem vw tiguana ale cena jego z takim wyposazeniem jak hyundaia premium to 207 tysi(HYUNDAIA WYRWALEM ZA 146TYSI)ALE COS MI SIE WYDAJE ZE TIGUAN BY PALIL MNIEJ JA NIE MOGE ZEJSC PONIZEJ 9 LITROW
~Jurek
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Bardzo dobre dodatkowe systemy bezpieczeństwa (utrz. pasa ruchu, ostrzeganie o przeszkodach, martwe pole), obsługa przełączników i kokpitu bardzo prosta i przejrzysta. Ładna sylwetka, na razie dobry serwis.
~Maciu78
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Zrobiłem już prawie 5000km więcej od ostatniej opinii. Spalanie spadło w okolice 8l/100km w trybie mieszanym. Codziennie dojeżdzam do pracy ok 100km w obie strony, do tego jazda po sporym mieście wojewódzkim 30-40km. Mam dziwne wrażenie, że różnica w spalaniu w spokojnej jeździe do 110max 120km jest prawie niezauważalna w stosunku do bardziej agresywnej jazdy ( ostre przyspieszanie, jazda na trasie 140-150km ). W kazdym razie u mnie ta roznica...

Usterki Hyundai Tucson III

Hyundai Tucson III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Maciu78
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Auto zakupilem w wersji Tour de Pologne. Jezdze nim juz 3miesiace. przebieg 9000km. Pierwszy miesiac mialem bardzo mieszane uczucia. Za kase ktore sie wydalo, mozna bylo niewiele wiecej dokladajac kupic marke PREMIUM. Ale teraz juz nie mam tych watpliwosci. KUPIL BYM GO JESZCZE RAZ.
~Tucson
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Bardzo udany ładny Suv w wersji Premium z mocnym silnikiem,automatem i napędem 4x4
~Robert
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Bardzo dobrze ocenić można na plus dynamikę silnika. Zawieszenie oraz prowadzenie naprawdę bardzo dobre. Ogólnie samochód godny polecenia (zwłaszcza że poprzedni ix 35 też mnie nie zawiódł).
~konrad z Gdańska
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
bardzo mnie zaskoczyło ogólne wrażenie podczas jazdy komfort i wygoda
Hyundai Tucson III SUV