Lista ocen Hyundai Tucson III SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW 2015-2018 (10) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciu78
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Na poczatku wydawalo mi sie ze bede mocno tesknil za moja BMW. ale o dziwo nie. Jest naprawde dobrze. Uwielbiam jezdzic moim Tusconem a do BMW nie mam ochoty wsiadac. Pewnie to po czesci zasluga opon niskoprofilowych, ale na pewno nie jest to kosztem komfortu. Trzyma sie drogi rewelacyjnie. Nie mialem jeszcze okazji sprawdzic systemow ABS, ESP czy innych ktore musialyby mnie wspomoc. To chyba jednak te opony... :)
~Maciu78
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Tutaj nie ma sie do czego przyczepic. Poprzednie auto BMW X3 bylo w wersji MPower, wiec zawieszenie twarde ( ale za to drogi sie trzymalo jak przyklejone ), Tuscon jest mieciutki, mimo ze na felgach 19 nierownosci pokonuje bardzo plynnie, bez trzepania buda. W stosunku do BMW jestem bardziej zadowolony z takiego stanu rzeczy.
~Robert
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Precyzyjny i naprawdę bardzo dobrze reaguje na ruchy kierownicą. Przy włączonym układzie utrzymania pasa ruchu dość zdecydowanie pomaga utrzymać właściwy tor jazdy. W trybie sport i wyłączonym układzie utrzymania pasa ruchu lekko się usztywnia i naprawdę bardzo precyzyjnie daje prowadzić auto.
~Avram
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Jak na mój gust bardzo dobry, jeździ stabilnie i przewidywalnie. Zakręty bierze przyjemnie szybko. Koła 19 cali. Zimą przydaje się napęd na 4 koła, ale trzeba uważać, bo potrafi przekazać większość siły na tył na śniegu, a to nie zawsze jest bezpieczne.
~Jurek
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Bardzo dobry komfort na równej drodze, zawieszenie spasowane na sztywniejsze, bardzo dobre przy pokonywaniu zakrętów. Za to koła 19 cali przeszkadzają przy nierównych nawierzchniach.
~rentonB
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Moglby byc bardziej precyzjny, brak mozliwosci zmiany samego wspomagania (co bylo w ix35)
~Ania
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Jak na 19 calowe koła dość twarde sztywne zawieszenie. Dobrze trzyma się drogi.
~Tucson
Bardzo pewny w prowadzeniu