Lista ocen Hyundai Tucson III SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW 2015-2018 (8) - Widoczność

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~*A
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Super, jeśli wziąć pod uwagę problem oślepiania w nocy przez auta jadące z naprzeciwka - siedzimy wyżej, więc zmienia się kąt padania światła. Przednia szyba mogłaby być wyższa, bo przy zatrzymaniu się przed sygnalizatorem zlokalizowanym bezpośrednio nad pasem ruchu (nie bezpośrednio pod sygnalizatorem) często trzeba się schylać żeby zobaczyć jakie jest światło (fotel w ustawieniu mniej więcej 1/3 wysokości).
~Maciu78
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Nie mam zadnych problemow z widocznoscia. Siedzi sie wysoko i wygodnie. Ktos wspominal o cofaniu, ale przy kamerze i czujnikach dookola to moglbym z zamknietymi oczami nim manewrowac. Na cm mozna nim parkowac. Bardziej przeraza mnie jego automatycznie parkowanie. Sprobowalem na samym poczatku raz, i powiem szczerze ze parkuje na cm od auta i troche strach mu zaufac.
~Robert
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Ogólnie można ocenić ją na bardzo dobrą (przy wstecznym bardzo pomocna kamera). Drobna uwag może należy się (oczywiście może to wina moje pozycji za kierownicą) widoczności do przodu przy wchodzeniu w zakręt.
~Avram
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
jest Ok, do przodu na boki ok, dobre lusterka boczne i kamera tylna. Dużo systemów i czujników bezpieczeństwa - z boku, przodu i z tyłu - bardzo pomocne. jest sygnalizacja martwego pola.
~Maciu78
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Dla mnie doskonala. Zza kierownicy wszystko widac tak jak trzeba, a do tego auta ma czujnik i kamere cofania. Nie widze opcji zeby czegos nie widziec...
~Jurek
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Linia bocznych okien zbyt wysoko, słupek przedni przeszkadza w widoczności przy skrętach na skrzyżowaniach.
~rentonB
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Dosc duze slupki boczne, na ostrzejszych zakretach widocznosc przecietna.
~Marek
SUV 2.0 CRDI 185KM 136kW
Trochę za szeroki słupki boczne przednie
Hyundai Tucson III SUV