Lista ocen Iveco Daily III (42) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PAFNUKI
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
jadąc w trzy osoby nie ma gdzie wcisnąc , ani powiesić kurtek, pasażerowie jak sardynki - ramie w ramie, a podłokietnik fotela kierowcy to podpórka dla pasażera siedzącego na środku i musi być niski, w innym przypadku jego kolana narobią szkód na wypukłej konsoli
~maciek.306@wp.pl
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
miejesce dla kierowcy jest ok- nie narzekam, na podwójnym fotelu pasażera ten z prawej ma też super( nie spotkałem większej ilości miejsca dla pasażera w żadnym innym- ducato, lt, sprinter się chowają!), a miejsce srodkowe wiadomo- bez komentarza...
~przemasss
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
NIE PRZESADZAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA MAM 182CM WZR (110KG) I JESZCZE DWIE JADĄ ZĘ MNĄ DO KRAKOWA I JEST GIT!!!!!!! (WCALE NIE MAŁE Z MAZUR)Polecam multivana na wygody.
~zgr1985
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
Szału nie ma, mam 190cm wzrostu i jak wsiadam uważam by nie walnąć w dach, tak na wszelki wypadek bo jeszcze mi się to nie zdażyło, ale wiadomo?
~sumi
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
pasażer ma w tym aucie przechlapane przy dłuższej jeździe boli kręgosłup fotele mają za krótkie siedzisko , nie ma co zrobić z nogami ani gdzie oprzeć rąk
~Darek
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
dla kierowcy wszystko w porzadku mam 186cm wzrostu natomiast pasazer w srodku to moze byc tylko dzieckiem brak miejsca na nogi drugi pasazer - ok
~squash90
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Kierowca powinien być zadowolony, natomiast jeszcze żaden pasażer mi nie powiedział, że czuł się komfortowo na swoim miejscu.
~JOKERR
Furgon 2.3 TD 116KM 85kW
Dużo miejsca dla kierowcy i 1 pasażera. Na siedzieniach można spać dosc wygodnie. Więcej miejsca jak w sprinterze i masterze
~Henio
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
W sprinterze jakies 10cm wiecej, pasazerowie jechali wygodniej ale to nie auto dla przewozki osob zapraszam na forum-iveco.pl
~PAczko
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
w 2 osoby nawet spoko ale we 3 juz ciasno :) siedzenia mogly by byc troche miekszsze a szczegulnie pasazerów :)