Lista ocen Iveco Daily III (41) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~oph
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
idealny samochod. naprawde polecam. jak tak patrze na te negatywne oceny to wydaje mi sie ze trafil mi sie jakis wyjatkowo dobry model. super mocna fura. mialem taki przypadek ze na gierkowce przed czestochowa gdzie byla nowa nawierzchnia i nie bylo pasow, bez zadnych oznaczen nagle "wyrastal" krawzenik. z predkoscia 90km na godzine przywalilem tak ze przod mi wywaillo do gory i tylko niebo widzielm.. myslem ze juz zawieszenia nie mam. okazalo...
~Mieciu
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
U W A G A : model 65C15 W firmie pracuje 80szt 65C15 + 22szt. 65C17. Jest to prawdziwy poligon doswiadczalny dla IVECO-pracuja(jestem tego pewien) w najciezszych warunkach w Polsce: ladunki dochodzace do 6t(solo) , dziurawe polne drogi(+duze zapylenie), czeste rozpedzanie sie i hamowanie a mimo to obywa sie bez wiekszych awarii(wiadomo:drazki+ewentualnie jakies pierdoly)To co czesto niewytrzymuje to oponki(swoja droga ciekawe dlaczego???)...
~Mieczysław
Furgon 2.3 TD 116KM 85kW
Jak się trafi na zadbaną sztukę, do będzie służył na wieki wieków, a tak na poważnie, moje Daily kupiłem za 17000 złotych w wersji brygadowej z silnikiem 2.3 TD o mocy 116 KM z całkiem zdrową blachą.
~Mad Max
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Stosunek jakości do ceny jest nie opdowiedni. Samochody dostawcze Iveco powinny być o jakieś 10 tysięcy tańsze. A nawet gdyby było to na pewno bym się już ngdy nei zdecydował.
~PAFNUKI
Furgon 3.0 HPI 150KM 110kW
sądząc po ilości napraw w okresie gwarancji bardzo żle, skończyła się teraz gwarancja zacznę za wszystko płacić, a o auto naprawę dbam, bo mam tylko to jedno i jeżdżę nim wszędze
~squash90
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Tragedia. Auto kosztuje nie małe pieniądze, a koszty utrzymania przez ciągłe usterki są bardzo wysokie. Ciężko na nim zarobić na chleb.
~sumi
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
był droższy niż vw którego wtedy chciałem kupić i psuje się na potęgę jakość wykonania to chyba jakaś chińska prowincja
~ftjazda@wp.pl
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Jak sie wszystkiego pilnuje i oszczedza to nie jest drogi w utrzymaniu, ale cena kupna jest napewno wyzsza niz chociazby transita
~przemasss
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
SAM NIE WIEM,SPEŁNIŁ MOJE KRYTERIA.Z jednego się cieszę że kupiłem iveco a nie sprintera: sprinter okazał by się za mały .
~hektor
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Zawsze mógłby być tańszy. Ale najlepszy na rynku, renomowani konkurenci (mercedes sprinter, LT-ek) nie mają szans