Oceny Iveco Daily III 2.8 TD 103KM 76kW 2000-2004

Najnowsze oceny Iveco Daily III 2.8 TD 103KM 76kW 2000-2004

3,6
~zajac
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
nie boi sie ladunkow 4 tony i trasa 400 km do tego przyczepa 3 tony ladunku i idzie ,a woze im tak juz 8 miesiecy , wczesniej tez wozilo po ok 3 tony i nic mu nie jest , jak sie zaladuje to nawet lepiej wtedy jak osobowka sie jedzie mieciutko , polecam
2,9
~Piotrek
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
części oryginalne strasznie drogie, serwis fabryczny też, po drugim Ivecu mam już dość tej marki, bardzo drogi w utrzymaniu, rdza to po prostu koszmar, znajomy kupił takiego samego w podobnym czasie i rdzewieje mu w tych samych miejscach więc to nie nie przypadek
4,1
~Daniel Leszno
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
dobre auto, mam 3 iveca od 98r.do 99r. i 1 nowy model wytrzymale na przeładunek wytrzymaly silnik (znajomy ma iveco z przebiegiem 700 000km) twierdze ze moje tez dotrzyma tego przebiegu albo i wiecej ,lekko skrzypiace plastiki,obwieszajace sie dźwi szczególnie tylne przy fórgonie zbyt maly zbiornik paliwa mała przestrzen miedzy nadkolami przy fórgonach na podwójnych kołach
~PAFNUKI
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
zdecydowanie nie polecam spłacić i SPRZEDAĆ !!!!!! miałem Mercedesa 308D przez 9 lat i lepiej go wspominam :) (330 tyś) SERWIS też się nie sprawdza, gdy chodziłem za autem mówili mi po imieniu, a teraz...
3,2
~bonita5@op.pl
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
Jest vanem pakownym i tyle poza tym psuje sie bardzo czesto, wszystko co jest mozliwe.Lepiej kupic Forda, bardziej niezawodny i tansze czesci.Jest to pojazd ktory sluzy do pracy, a w pracy nie ma czasu na awarie wiec trzeba go sprzedac
2,4
~tomasz
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
to poprostu nieudany samochód,najlepiej jak stoi,wtedy przynajmniej się nie psuje.zima to kolejna pora roku dająca wiele niespodzianek-częściej jeżdzi na lawecie niż na własnych kołach, bowiem odpalić silnik przy już -5 to prawdziwy cud.powodzenia drogi urzytkowniku "cudownego"daily.
~zgr1985
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
jestem bardzo zadowolony, jeszcze gdyby palił 5/100 było by pięknie;)
3,8
~maciek.306@wp.pl
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
Jestem z tego auta zadowolony- spisuje się dobrze. Ma swoje jakieś lepsze i gorsze punkty- ale to się znajdzie w każdym aucie...
3,5
~PAczko
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
jak do pracy to samochodzik akurat. pojemny i przyjemny w jezdzie w dlugich trasach
3,8
~tip1
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
jeżdzi się dobrze chociaż trochę za twardy,drogie części i za duża awaryjność