Iveco Daily III 2.8 TD 110KM 2000-2004 - Oceń swoje auto

Daily
III
2.8 TD 110KM 2000-2004

Oceny Iveco Daily III 2.8 TD 110KM 2000-2004

6 % gorzej niż w segmencie Dostawcze ( 3,84 )

dodano 02.08.2008 przez

Nigdy więcej nie kupię Iveco. Mam same problemy, nie ma miesiąca gdzie coś nie hałasuje, czegoś nie trzeba zrobić i że coś nie szwankuje. Koledzy jeżdżą Volkswagenami LT mają nakręcone 2x więcej ode mnie i nie narzekają, nic się nie psuje, robią tylko podstawowe wymiany a ja cały czas coś naprawiam. Dodam, że moje Iveco to nie żadna mina, samochód bezwypadkowy z prawdziwym, oryginalnym przebiegiem.

dodano 16.02.2017 przez

Kupując to auto sugerowałem się wieloma opiniami, które były ze sobą sprzeczne. Jedni mówili, że jest to wół roboczy i można nim przewieźć nawet 5ton. Drudzy natomiast mówili, że Iveco to ciągłe usterki. Zaufałem tym drugim. I co? Zawiodłem się niesamowicie. Nie polecam nikomu i odradzam nawet największym wrogom.

dodano 16.02.2017 przez

dodano 10.02.2005 przez

Nietuzinkowy solidny samochód dostawczo-ciężarowy wymagający regularnego serwisowania na orginalnych częściach. Pod tymi warunkami całkiem niezły solidny prawie ciężarowy samochód najzwrotniejszy w klasie, i bardzo oszczędny. Niestety nowy trochę za drogi.

dodano 22.06.2008 przez

Całokształt wygląda dość przeciętnie żeby nie powiedzieć mizernie. Jedyna zaleta tego aut to to że jest zbudowany na ramie, i jest bardziej odporny ma przeładowanie. A poza tym zostały wady, Duże zużycie paliwa jak na taką moc silnika i osiągi.

dodano 08.07.2007 przez

Lepszego autka na przeladunki niewidzialem, na iveco zaladujesz 5T i pojedziesz a zaladujcie to na byle jakie inne autko do 3,5T? watpliwe, tylko wiadomo ze sa zwiekszone awarie bo to nie jest auto do takich ladunkow

dodano 22.12.2005 przez

Krótko mówiąc chciałem kupić sprintera ale poszedł mi przed nosem i całe szczęście gabarytowo bym umoczył w tym biznesie którym pracuję .jestem zadowolony z tej bryki.

dodano 30.04.2006 przez

mam go od 165000 trzy awarie dosyc drogie ale poza tym jestem zadowolony wersja max pojemny i pakowny jak wagon na węgiel tylko to zużycie paliwa mnie wykończy

dodano 18.06.2005 przez

dobrze znosi przeładowanie,duży plus to rama.mocny silnik,dobrze przyspiesza.troche słaba jakość plastików konsoli.ogólnie miły samochód do jazdy.

dodano 27.04.2006 przez

kupiłem iveco 35c11 dlatego,że ma ramę ,prosty silnik i jest niewrażliwy nawet na spore przeładowanie