Oceny Iveco Daily III 2.8 TD 110KM 81kW 2000-2004

Iveco Daily III 2.8 TD 110KM 81kW 2000-2004 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Iveco Daily III 2.8 TD 110KM 81kW 2000-2004

~Jacek
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Wszyscy znajomi posiadajacy iveco i moj mechanik odradzali mi ten samochód.Wiec zaczałem szukac sprintera, okazało sie, ze na rynku same zlomy a budzet mialem do 15K. Wkoncu zaczalem rozgladac sie za iveco, kupilem 17 letni egzemplarz od pierwszego wlasciciela za 11k. Silnik 2.8 115km kontener max na blizniakach. Samochód notorycznie jest przeładowywany ale nigdy go nie katuje gazem, jezdze spokojnie, spalanie rzadko kiedy powyzej 10L....
2,2
~squash90
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Kupując to auto sugerowałem się wieloma opiniami, które były ze sobą sprzeczne. Jedni mówili, że jest to wół roboczy i można nim przewieźć nawet 5ton. Drudzy natomiast mówili, że Iveco to ciągłe usterki. Zaufałem tym drugim. I co? Zawiodłem się niesamowicie. Nie polecam nikomu i odradzam nawet największym wrogom.
2,5
~Mad Max
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Nigdy więcej nie kupię Iveco. Mam same problemy, nie ma miesiąca gdzie coś nie hałasuje, czegoś nie trzeba zrobić i że coś nie szwankuje. Koledzy jeżdżą Volkswagenami LT mają nakręcone 2x więcej ode mnie i nie narzekają, nic się nie psuje, robią tylko podstawowe wymiany a ja cały czas coś naprawiam. Dodam, że moje Iveco to nie żadna mina, samochód bezwypadkowy z prawdziwym, oryginalnym przebiegiem.
3,2
~piotrek
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Całokształt wygląda dość przeciętnie żeby nie powiedzieć mizernie. Jedyna zaleta tego aut to to że jest zbudowany na ramie, i jest bardziej odporny ma przeładowanie. A poza tym zostały wady, Duże zużycie paliwa jak na taką moc silnika i osiągi.
~ftjazda@wp.pl
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Lepszego autka na przeladunki niewidzialem, na iveco zaladujesz 5T i pojedziesz a zaladujcie to na byle jakie inne autko do 3,5T? watpliwe, tylko wiadomo ze sa zwiekszone awarie bo to nie jest auto do takich ladunkow
~hektor
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Nietuzinkowy solidny samochód dostawczo-ciężarowy wymagający regularnego serwisowania na orginalnych częściach. Pod tymi warunkami całkiem niezły solidny prawie ciężarowy samochód najzwrotniejszy w klasie, i bardzo oszczędny. Niestety nowy trochę za drogi.
~Henio
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Jest super, silniczek robi wrazenie :) zapraszam na forum-iveco.pl
1,7
~sumi
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
samochód tylko do stania jako pokazowy może ładnie wygląda ale nic poza tym
~bandzior81
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
mam go od 165000 trzy awarie dosyc drogie ale poza tym jestem zadowolony wersja max pojemny i pakowny jak wagon na węgiel tylko to zużycie paliwa mnie wykończy
3,2
~kris
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
ogólnie spoko auto, wytrzymałe na przeładowania, nie warto oszczędzac na częsciach!