Ocena kierowcy - Iveco Daily III

Silnik 2.8 TD 110KM 81kW
Rok produkcji 2000
Przebieg: 39 000 tys. km
Iveco Daily III 2.8 TD 110KM 81kW 2000-2004 - Oceń swoje auto
Krótko mówiąc chciałem kupić sprintera ale poszedł mi przed nosem i całe szczęście gabarytowo bym umoczył w tym biznesie którym pracuję .jestem zadowolony z tej bryki.
Brakuje kucyków ale zbiera się nieżle nawet gdy jest przeładowany jak go bujnę to jestr ok.
Potrzebuje precyzji przedewszystkim przy biegach 1,2 no i wsteczny ma wiele do życzenia.
Jest to model 35s11 więc promień skrętu ma super w porównaniu do klasy c i mogę śmigać po tkz starych miastach jak osobówką lecz przestrzegam jest mniej wytrzymały od klasy c ...tak mi powiedziano w serwisie czeka mnie naprawa rzędu blisko 2200tys tak stwierdzono w serwisie choć im za bardzo nie wieżę ale to sprawdzę i napiszę do was.
Jest oki, jeśli chodzi o cofanie należy uwarzać na wysokość !!!!!!,
Jak na swoją kubaturę spisuję się naprawdę dobrze.
Nie wiem co to zimno w kabinie, dość szybko się nagrzewa .
No tak ten w środku ma przechlapane nie może mieć więcej niż 160 cm wzrostu, poza tym kierowca ma w dechę,
Nie narzekam i nie wiem o co wam chodzi, u mnie jest naprawdę przyjemnie , słucham cb, radia i jest oki.
9l na 100km do 90km/h lub 10l na 100km z załadunkiem lub bez naprawdę oszczędne autko.
Sam nie wiem co napisać...............
Jest trochę do życzenia ale z regóły to duperele.
Powiem krótko śmignołem nim 80 tys i nigdy mnie nie zawiódł. a śmigam po całym kraju.
Iveco Daily III