Lista ocen Jaguar X-Type Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW 2003-2009 (16) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarkrzy1@wp.pl
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Zużycie paliwa uważam za bardzo niskie.Koszty przeglądów,nawet w ASO nie zabijają.Ceny części różnie,niektóre identyczne z fordowskimi,chyba tylko że maja logo jaguara kosztują dziwnie wysoko np odboje amortyzatorów z osłonami-fordowskie 80zł,a jaguar życzy sobie....550!!! są jednak problemy z dostaniem niektórych części-np elementy tylnego zawieszenia.
~Daniel
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Ceny oryginalne bardzo drogie, szczególnie blacharskie, lub np przedni grill (2800pln-nowy, 1800pln że szrotu). Ogólnie wszystkie plastiki i dodatki astronomiczne ceny... Reszta części ok, ok 20-30% droższa od innych aut. Wiele części na szczęście pasuje od mondeo
~frog
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Przy dynamicznej jeździe 10l/100km to standard. Minimalne zuzycie mieszane udało mi sie uzyskac na poziomie 6.8 l/100 km (bardzo się starałem). Na letnich oponach (225R17) i 4 osobach na autostradzie przez całe Niemcy spaliłem nawet 12 l przy śr prędkości 185 km/h.
~Bartek Paruch.
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Jezeli kogos to w Polsce interesuje to place ok.500 funtow ubezpieczenia na rok(full com.)-to tak jak za passsata.Przeglady,podatek i serwisy w tej samej cenie co za Passata. Generalnie to tani w utrzymaniu woz co robi wrazenie duzo drozszego.
~SIR
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Trasa nawet ok 5,5 litra w mieście latem 6,6-6,9 w zimie 7- 7,5 l Jak na tą masę i stary typ diesla jest ok . 7 litrów Jag pali średnio ale w tych latach i w tej klasie samochodów to jest ok .
~Fandango
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Jeżdże dosyć zachowawczo, więc jest OK. Przeglądy chyba też mnie nie zabiją. W serwisie twierdzą, że ok. 1200-1500 zł co 20 tys. czyli jak dla mnie raz w roku.
~artlex
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Dla mnie tak sobie, moze dlatego ze vectra 1,9 cdti ktora jezdze na codzien spala o prawie 1,5-2 lotry mniej ON
~Andy
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
spalanie na przyzwoitym poziomie, serwis porównywalnie drogi jak w Audi, czy VW a nawet ostatnio w Toyocie.
~gregg
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Czesci od mondeo,spalanie w granicach 6l a jezdzisz jaguarem!!!!!! nic dodac nic ujac
~x-type
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
spalanie super, ceny czesci moglyby byc nizsze(czesto ciezko znalezc zamiennik)
Jaguar X-Type Sedan