Lista ocen Jaguar X-Type Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW 2003-2009 (13) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~frog
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Hmm... Fabrycznie nowy samochód miał 2 niesprawne amortyzatory. Wymieniono je w ciagu tygodnia, ale mimo wszystko niesmak pozostał. Po dwóch tygodniach zawiodła automatyczna regulacja pozimowania ksenonów i auto świeciło w asfalt- naprawa 3 godziny. Od tej pory żadnych problemów ( przejechałem 45 tyś km)
~Bartek Paruch.
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Nigdy mi sie nic w nim nie stalo. W ciagu prawie trzech lat (od trzyletniego do szescioletniego) jedyna usterka to byla padnieta zarowka ktora musial mi wymienic mechanik bo sie nie moglem do niej dostac(gratis).
~SIR
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Jak się wszystkiego pilnuje można upijać się doskonałością roboty brytyjskich inżynierów . Jest po prostu nieźle w porównaniu z innymi wozami w tym segmencie .
~St. Tritt
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
w zasadzie brak , poza opisanym wyżej przypadkiem układu hamulcowego ( całe szczęście , że jechałem bardzo wolno, bo mmogłoby być różnie
~artlex
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Na razie bezawaryjnie. Troche wysokie koszty przegladu (1800 zl - pierwszy) Mysle ze ceny na poziomie 1000 zl bylyby optymalne
~Andy
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
brak, auto ma niewielki przebieg 26000 km, ale są auta, które psują się już na początku więc tu jest dobrze.
~Daniel
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Turbina zregenerowana, płyny wymienione, nie pamiętam aby coś poważnie się popsuło.
~gosc
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Jeszcze nie małem poważniejszych usterek.
~Fandango
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Na razie brak:) Oby jak najdłużej:))
~Mariusz
Nie stiwierdzono