Lista ocen Jaguar X-Type Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW 2003-2009 (17) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~frog
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
To największa wada tego samochodu. Jest dość wąsko, nisko przebiegająca linia dachu też moze niektórym przeszkadzać (mnie nie, chociaz jestem wysoki) ale nadaje wnetrzu sportowego charakteru. Jesli z przodu usiadzie wysoka osoba to dla pasazerów z tyłu, miejsca zostanie tyle co w aucie kompaktowym. Świetne fotele - szerokie i długie siedziska - doskonale wyprofilowane, nie uciskają w korpus jak Recaro a mimo to świetnie trzymają.
~Daniel
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Z przodu na nogi super, na głowę za mało miejsca (mam 195cm), z tyłu ciasno, wejdą tylko dzieci. Miejsca na no i jak w seicento, a że względu na spadek dachu odoby powyżej 175cm też będą się stukały o podsufitkę
~jarkrzy1@wp.pl
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu super.Wygodne fotele,dużo miejsca na nogi.Z tyłu -na szczęście z tyłu nie jeżdżę.Tył ciasny,a jazda w 5 osób-to raczej chyba dla celów propagandowych.
~Bartek Paruch.
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Z przodu jest wystarczajaco duzo miejsca. Z poczatku troche irytowalo mnie to ze siedzenia nie opadaly nizej.W Passacie siedzialem bardziej przy podlodze.
~SIR
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Jak ktoś jest normalnych wymiarów nie za wysoki i nie za duży nie będzie na nic narzekał ...
~Andy
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Kierowca i pasażer ok. z tyłu dość wysoko na głowę, ale miejsca na nogi mogłoby być więcej. ogólnie dobrze.
~Mariusz
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Dużo miejsca z przodu, z tyłu mogło być lepiej ale nie jest też najgorzej.
~x-type
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
z przodu bdb z tylu troche malo miejsca ale to juz problem tych co jada z tylu:)
~miro_X
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Jak ktoś chce wozić zawodników sumo proponuję amerykańskie krążowniki.
~Fandango
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Z przodu OK, z tyłu trochę gorzej, ale w S60 jest jeszcze ciaśniej.
Jaguar X-Type Sedan