Lista ocen Jaguar X-Type Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW 2003-2009 (13) - Widoczność

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fandango
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Do przodu i na boki jest OK. Trochę wyczucia wymaga parkowanie, ale jak na takie auto jest zaskakująco wysoki prześwit, więc krawężniki nie są szkodliwe:)) Do tyłu kiepsko widać, ale w S60, którym też często jeżdżę, to jest po prostu tragedia!!!! Tylko lusterka ratują sytuację. Za to lusterka w Jagu - bajka!!!
~SIR
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Kiepsko z widocznością do tyłu , przydałaby się wycieraczka na tylnej szybie , przy zajechanym filtrze pyłków są skłonności do parowania szyb . Ogólnie można przyczepić się tylko do widoczności z tyłu pojazdu , reszta jak Bóg przykazał ...
~Andy
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Widoczność do tyłu jest ograniczona, ale tu pomaga parktronik, oprócz tego trzeba jeszcze bardziej uważać na prawe lusterko przy zmianie pasa, bo rzadne ustawienie nie daje pełnego pola widzenia.
~jarkrzy1@wp.pl
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Do przodu OK,do tyłu poniżej przeciętnej.Długo musiałem się przyzwyczajać do cofania jedynie na lusterkach-za lusterka duży plus-dobrze uwidaczniają to co za mną.
~frog
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Tylne czujniki parkowania to konieczność, przednie też nie zaszkodzą ( ja sobie radzę bez nich ). Świetne lusterka boczne - są tak duże że nie ma szans na martwe pole.
~Bartek Paruch.
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
W pierszym momencie mialem wrazenie ze jest malo przejrzysty patrzac do tylu.Mala szyba.Bardziej dyskretny tyl niz w Passacie.Ale przyzwyczailem sie.
~Jay Ray
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
wielki plus za bardzo duze lusterka..dzieki nim znakomicie widac do tylu bo przez tylna szybe to nie mam zbyt szerokiego obrazu..
~Daniel
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Gdyby było więcej miejsca na głowę (mam 195cm) było by 6*, prócz tego bardzo miękko i wygodnie.
~miro_X
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Nie mam pojęcia dlaczego wswzyscy piszą o złej widoczności? Widocznioe nie jeździli innymi samochodami!
~@Fish
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Do tyłu przez szybę tragos!!!! No ale lusterka ratują sytuację. Zupełny brak martwej strefy.
Jaguar X-Type Sedan