Lista ocen Jaguar XF I Sedan 3.0D V6 240KM 177kW 2009-2011 (4) - Całokształt

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Sedan 3.0D V6 240KM 177kW
Bezproblemowy serwis .Będąc na wakacjach na południu kraju,wystąpił awaryjny tryb pracy silnika.Zapytałem się mieszkańców małej wsi,gdzie mógłbym uzyskać pomoc.Wskazano mi mechaniczny zakład,taki zwykły,których jest wiele.Mechanik przyniósł modem z dużym wyświetlaczem,i w ciągu paru minut zdiagnozował po wyświetlonych błędach usterkę.Przez internet,na Allegro zamówiłem pokrywę zaworów,którą za niewielkie pieniądze dostarczano następnego...
~Mirek
Sedan 3.0D V6 240KM 177kW
Dla fanòw lub młodzież bez doświadczenia będzie NAJ . Dla mine po ponad 60 samochodów i 40 lat za kierownicą już NIE Samochód jest bardzo fajny ale trakcyjnie jest za ; Subaru , Audi A6. C6 , Volvo S80 , Tyota Camry . Kto wie o czym pisze , zrozumie .
~Mirek
~Mikado66
Sedan 3.0D V6 240KM 177kW
Samochód naprawdę daje frajdę z jazdy. Do tego przepiękna linia nadwozia... o prestiżu nie wspomnę. Jednak dla mnie najważniejsze to jego sportowe możliwości czyli napęd na tył i możliwość pełnego wyłączenia DSC.
Jaguar XF I Sedan