Oceny Jaguar XF I Sedan

Jaguar XF I Sedan - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Jaguar XF I Sedan

~Anonymous
Sedan 3.0 V6 238KM 175kW
Ma swój styl i "duszę". Oryginalny samochód z klasą, wyróżniający się z tłumu. Ma w sobie to coś. Oczywiście jest to samochód nie dla wszystkich i nie każdemu się spodoba, natomiast ja lubię oryginalne maszyny i jak patrzę na te wszystkie BMW, Mercedesy czy Audi to trochę mi się robi niedobrze, są to po prostu bardzo nudne samochody (no ale to już kwestia gustu). Dobre nagłośnienie (mam wersję pośrednią, Jaguar Premium 320w), bardzo dobre...
~Piotr
Sedan 3.0D V6 240KM 177kW
Bezproblemowy serwis .Będąc na wakacjach na południu kraju,wystąpił awaryjny tryb pracy silnika.Zapytałem się mieszkańców małej wsi,gdzie mógłbym uzyskać pomoc.Wskazano mi mechaniczny zakład,taki zwykły,których jest wiele.Mechanik przyniósł modem z dużym wyświetlaczem,i w ciągu paru minut zdiagnozował po wyświetlonych błędach usterkę.Przez internet,na Allegro zamówiłem pokrywę zaworów,którą za niewielkie pieniądze dostarczano następnego...
3,5
~Slawek
Sedan 3.0D V6 210KM 154kW
Gwarancja 5 lat to lipa. Beznadziejny sieć serwisowa w Polsce, po stwierdzeniu głośnej pracy układu napędowego w ramach gwarancji wymieniono wał napędowy w autoryzowanym serwisie w Bielsku Białej. Wymiana nic nie dała, kolejnym krokiem miała być wymiana tylnego mostu i tu ściana, testy, wizyta "specjalisty"importera i na koniec stwierdzenie, że porównano moje auto z trzema innymi i w każdym tylny most wibruje i hałasuje. Wniosek Jaguar XF w...
~Mirek
Sedan 3.0D V6 240KM 177kW
Dla fanòw lub młodzież bez doświadczenia będzie NAJ . Dla mine po ponad 60 samochodów i 40 lat za kierownicą już NIE Samochód jest bardzo fajny ale trakcyjnie jest za ; Subaru , Audi A6. C6 , Volvo S80 , Tyota Camry . Kto wie o czym pisze , zrozumie .
~Mirek
~MM
Sedan 3.0D V6 210KM 154kW
Samochód niezwykle wygodny, świetnie wygłuszony, pozwalający na dynamiczną jazdę z większymi prędkościami (pow.160km/h) spokojnie słuchając radia bez konieczności zagłuszania hałasu. Ponadto silnik 211KM zapewniający przyzwoitą dynamikę jazdy przy umiarkowanym zużyciu paliwa.
~milet
Sedan 3.0D V6 S 275KM 202kW
Samochód, który robi wrażenie. Po ponad 6 latach na rynku praktycznie KAŻDY przystaje, by podziwiać muskularną sylwetkę "kota". W nietypowym kolorze Pearl Grey efekt jest jeszcze bardziej spektakularny. Wnętrze robi równie dobre wrażenie - tym bardziej, że po prawie 5 latach użytkowania wygląda jak nowe. No a jazda to czysta przyjemność!
~Piotr
Sedan 5.0 V8 R 510KM 375kW
Samochód świetnie spisujący się w każdych warunkach, dający olbrzymią przyjemność z jazdy. Ponadto (może poza Lexusem) jedyny wybór dla tych, którzy nie chcą jeździć tym, co wszyscy, czyli jedną z 3 niemieckich marek. Mniej popularny, więc bardziej prestiżowy. Polecam wszystkim, którzy chcą się wyróżniać, ale nie w nachalny, krzykliwy, szpanerski sposób.
~Mikado66
Sedan 3.0D V6 240KM 177kW
Samochód naprawdę daje frajdę z jazdy. Do tego przepiękna linia nadwozia... o prestiżu nie wspomnę. Jednak dla mnie najważniejsze to jego sportowe możliwości czyli napęd na tył i możliwość pełnego wyłączenia DSC.
~euroeuro@o2.pl
Sedan 2.7 BiTurbo D 207KM 152kW
Ładna sylwetka - pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. W eksploatacji wychodzą jednak niuanse, które powodują obniżenie ogólnej oceny. Elegancko, ale bez polotu, wiele elementów na początku fascynuje, ale po jakimś czasie trąca "myszką". Zbyt dużo angielskiego stylu. Samochód niezły, ale dla amatora kochającego tą markę, lub dla osoby pragnącej się wyróżniać czymś niebanalnym.
Jaguar XF I Sedan