Oceny Jaguar XF I Sedan

Jaguar XF I Sedan - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Jaguar XF I Sedan

Sedan 3.0D V6 240KM 177kW
Jaguar XF I
Bezproblemowy serwis .Będąc na wakacjach na południu kraju,wystąpił awaryjny tryb pracy silnika.Zapytałem się mieszkańców małej wsi,gdzie mógłbym uzyskać pomoc.Wskazano mi mechaniczny zakład,taki zwykły,których jest wiele.Mechanik przyniósł modem z dużym wyświetlaczem,i w ciągu paru minut zdiagnozował po wyświetlonych błędach usterkę.Przez internet,na Allegro zamówiłem pokrywę zaworów,którą za niewielkie pieniądze dostarczano następnego...
~Slawek
Sedan 3.0D V6 210KM 154kW
Jaguar XF I
Gwarancja 5 lat to lipa. Beznadziejny sieć serwisowa w Polsce, po stwierdzeniu głośnej pracy układu napędowego w ramach gwarancji wymieniono wał napędowy w autoryzowanym serwisie w Bielsku Białej. Wymiana nic nie dała, kolejnym krokiem miała być wymiana tylnego mostu i tu ściana, testy, wizyta "specjalisty"importera i na koniec stwierdzenie, że porównano moje auto z trzema innymi i w każdym tylny most wibruje i hałasuje. Wniosek Jaguar XF w...
~MM
Sedan 3.0D V6 210KM 154kW
Jaguar XF I
Samochód niezwykle wygodny, świetnie wygłuszony, pozwalający na dynamiczną jazdę z większymi prędkościami (pow.160km/h) spokojnie słuchając radia bez konieczności zagłuszania hałasu. Ponadto silnik 211KM zapewniający przyzwoitą dynamikę jazdy przy umiarkowanym zużyciu paliwa.
~milet
Sedan 3.0D V6 S 275KM 202kW
Jaguar XF I
Samochód, który robi wrażenie. Po ponad 6 latach na rynku praktycznie KAŻDY przystaje, by podziwiać muskularną sylwetkę "kota". W nietypowym kolorze Pearl Grey efekt jest jeszcze bardziej spektakularny. Wnętrze robi równie dobre wrażenie - tym bardziej, że po prawie 5 latach użytkowania wygląda jak nowe. No a jazda to czysta przyjemność!
Sedan 5.0 V8 R 510KM 375kW
Jaguar XF I
Samochód świetnie spisujący się w każdych warunkach, dający olbrzymią przyjemność z jazdy. Ponadto (może poza Lexusem) jedyny wybór dla tych, którzy nie chcą jeździć tym, co wszyscy, czyli jedną z 3 niemieckich marek. Mniej popularny, więc bardziej prestiżowy. Polecam wszystkim, którzy chcą się wyróżniać, ale nie w nachalny, krzykliwy, szpanerski sposób.
~Mikado66
Sedan 3.0D V6 240KM 177kW
Jaguar XF I
Samochód naprawdę daje frajdę z jazdy. Do tego przepiękna linia nadwozia... o prestiżu nie wspomnę. Jednak dla mnie najważniejsze to jego sportowe możliwości czyli napęd na tył i możliwość pełnego wyłączenia DSC.
Sedan 2.7 BiTurbo D 207KM 152kW
Jaguar XF I
Ładna sylwetka - pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. W eksploatacji wychodzą jednak niuanse, które powodują obniżenie ogólnej oceny. Elegancko, ale bez polotu, wiele elementów na początku fascynuje, ale po jakimś czasie trąca "myszką". Zbyt dużo angielskiego stylu. Samochód niezły, ale dla amatora kochającego tą markę, lub dla osoby pragnącej się wyróżniać czymś niebanalnym.
~Tomek
Sedan 4.2 V8 Kompresor 416KM 306kW
Jaguar XF I
samochód rzadki na naszych drogach, więc bardzo zwraca na siebie uwagę,dla indywidualistów, stylistyka ciekawa, choć nie każdemu może się podobać. klimat wnętrza i obsługi super. Jaguar mógłby reklamować go sloganem BMW - \"radość z jazdy\"
~MB
Sedan 2.7 BiTurbo D 207KM 152kW
Jaguar XF I
Auto nietuzinkowe dla konkretnego nabywcy. Odwdzięcza się oryginalnością i radością z jazdy. Jakość wykonania zdecydowanie wyższa od niemieckich konkurentów.
~20letnimilioner
Sedan 4.2 V8 298KM 219kW
Jaguar XF I
NIby wszystko fajnie, ale jak bym mial kupic jeszcze raz, to bym bral cos innego