Lista ocen Jeep Cherokee II (89) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RAFLE99
Terenowy 4.0 i 185KM 136kW
Kierowca i pasażer z przodu podróżuje dośc wygodnie na elektrycznie regulowanych fotelach z podgrzewanymi siedzeniami. Niestety skóra okazuje się jej atrapa ,czymś w rodzaju skóro-skaju. Jakim trzeba byc porypanym projektantem ekologiem ,żeby w wozie za kilkaset tysiecy złotych/ za nówke/ zastosować to cos zamiast skóry . To juz lepsze są fotele powleczone ponadczasowym materiałem jak w syrence bosto.,przynajmniej nie spowoduje oparzeń 3...
~kamil
Terenowy 4.0 i 185KM 136kW
jeżdżę sam,maksymalnie w 2 osoby, trasy po 300 km raz na tydzień no i codziennie do pracy około 10 km w jedną stronę. jeśli ktoś używa tego auta w sposób zbliżony do mojego,będzie zadowolony, z przodu miejsca jest dużo,nawet bardzo dużo,natomiast z tyłu na dłuższą trasę można wozić raczej tylko dzieci,bo pomimo ogromnych rozmiarów \"budy\" przestrzeń z tyłu jest taka trochę mała,chociaż to może być subiektywne odczucie-nigdy nie siedziałem w...
~mat
Terenowy 2.5 TD 115KM 85kW
Mam 185 cm wzrostu i się mieszczę, choć jestem już odsunięty maksymalnie do tyłu. Niemniej więcej miejsca mogło by być na długość. Całe szczęście kierownica jest regulowana. Nie mam problemu. Na tylnej kanapie nawet po odsunięciu przednich foteli na maksa do tyłu, da się wygodnie usiąść. Miejsca pod dostatkiem. Jest to jeden z nilicznych samochodów, w którym nie mam problemu z bólem pleców po długiej trasie.
~lukaszend
Terenowy 4.0 i 185KM 136kW
Bardzo dużo miejsca z przodu. Z tyłu miejsca mogło by być więcej. Średniej postury osoby oraz dzieci nie narzekają na komfort podróżowania siedząc z tyłu. Duży środkowy tunel nie przeszkadza choć zajmuje sporo miejsca. Gdzieś jednak musi zmieścić się ponad metrowej długości skrzynia biegów, skrzynia redukcyjna i wały napędowe. Jak na auto terenowe jest świetnie.
~norA
Terenowy 4.0 i 4WD 190KM 140kW
Kierowca i pasażer siedzą na bardzo wygodnych, mięciutkich w starym, dobrym stylu fotelach. Tylna kanapa jest taką bardzo wygodną ławeczką, ale nie dla dużych osób i na dłuższe mety - raczej kosztem pojemnego bagażnika. Ogólnie auto nie dla bardo wysokich osób. Tylna kanapa składana na płasko. Duży, kwadratowy bagażnik mimo mądrze umieszczonego (pełnowymiarowego) koła zapasowego.
~rodzyn
Terenowy 2.5 TD 115KM 85kW
Pierwsze wrażenie dziwne. Pedały nieco z lewej strony. Siedzi się nisko nad podłogą jak w sportowym aucie. Ale bardzo wygodnie. Fotel mógłby się odsuwać nieco dalej ale jest ok. I nawet po odsunięciu fotela do końca, pasażer z tyłu swobodnie siedzi. I to nawet wygodnie bo parę razy jechaliśmy w kilka osób na dłuższą trasę i nikt nie narzekał.
~Dawidowski Cozaczłek
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
z przodu wystarczająco mam 190cm,ale wyżsi mogą dotykać sufitu, skrzynia zajmuje dużo miejsca , wąskie tunele na nogi,z tyłu ok jest znacznie przyjemniej niż np w renault thalia, z zewnątzrz wydaje się więkrzy, troche wąskie tylne drzwi utrudniają wsiadanie i wysiadanie ale u mnie grubasów nie ma więc po problemie
~maxim14
Terenowy 4.0 i 4WD 190KM 140kW
Auto wewnątrz nie za duże ale przyjemne, fotele kierowcy i pasażera w modelu Limited wyprofilowane i "wciśniete" między drzwi a konsole centralną. Elektryka w siedzeniach dużo daje w ustawieniu komfortowej pozycji fotela. Z tyłu dośc dużo miejsca, przestrzeń bagażowa przed złożeniem tylnej kanapy stosunkowo niewielka.
~Mateusz
Terenowy 2.5 TD 115KM 85kW
Mam 182-3cm i mieszczę się znakomicie. Wysokie osoby narzekają jedynie na zbyt krótkie siedzisko tylnej kanapy... Ale hej, ile razy w życiu zdarza wam się wozić chłopaków z reprezentacji Polski w siatkówce na tylnej kanapie?
~Teder
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Ja mam 170 cm wzrostu i to idealnie do tego samochodu ale i więksi nie powinni mieć problemów. Na tylnej kanapie ciaśniej ale niscy spokojnie się mieszczą w trójkę. Fotele idealnie układają się pod daną sylwetkę.