Lista ocen Jeep Cherokee V Terenowy 2.0 MJD 170KM 125kW 2014-2015 (7) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Terenowy 2.0 MJD 170KM 125kW
To chyba jedyny temat gdzie muszę odjąć punkty. Ogólnie skrzynia pracuje bardzo dobrze, lecz czuć zmianę biegu z 2 na 3. Ponoć ten typ tak ma i to wielu użytkowników potwierdza w komentarzach. Drugi minus to brak trybu manualnego. Tzn on jest, ale skrzynia i tak robi co chce. I jeszcze jedno co mi się nie podoba to bezsensowne redukcje przy wyższych prędkościach ( pow 120 km/h każde nawet małe wzniesienie powoduje redukcje i pogubienie się bo...
~WW
Terenowy 2.0 MJD 170KM 125kW
jak na hydrokinetyczny automat dość szybka, przy przełączaniu z biegu 2 na 3 lubi szarpnąć, podobno ten typ tak ma, chodź w USA wgrywali nowe oprogramowanie, lecz PL można zapomnieć, bo za mało aut sprzedali, zapewne nie będzie akcji naprawczej
~melis
Terenowy 2.0 MJD 170KM 125kW
to mogę pochwalić chociaż dziwi mnie niemożność przełączenia na ręcznej obsłudze na wyższy bieg prze obrotach np 2k (na niższy można a jakże :))
~Mariusz
Terenowy 2.0 MJD 170KM 125kW
skrzynia ZF 9 biegowa jest dobra ale ma pewne niedociągnięcia małe szarpnięcie z 2 na 3 i tylko tyle poza tym dobrze
~Maciek_156
Terenowy 2.0 MJD 170KM 125kW
(-biegowy automat jest ok. ale poszarpuje przy przejściu z 1 na 2 - podobno TTTM. Coś tam serwis bąkał że pomoże zmiana oprogramowania
~Michał
Terenowy 2.0 MJD 170KM 125kW
Automat spisuje się idealnie, przejście w tryb manualny nie ma sensu bo auto i tek robi co chce
~Jajeep
dwie gwiazdki zabrałem za szarpniecie z 2 na 3 bieg. Ten typ tak ma i koniec