Lista ocen Jeep Cherokee V Terenowy 2.0 MJD 170KM 125kW 2014-2015 (5) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~WW
Terenowy 2.0 MJD 170KM 125kW
pomimo tego, że to SUV jest zaskakująco cicho nawet przy max. prędkościach. To pewnie też zasługa skrzyni biegów z racji, że jest ich 9 do przodu, to obroty są niskie, wyciszenie komory silnika również jest dobre i mocno opływowy kształt (jak na SUVa oczywiście)
~Mariusz
Terenowy 2.0 MJD 170KM 125kW
wyciszenie bardzo dobre szczególnie w jeżdzie autostradowej przy 150km tylko 2 tyś obr.szumy wiatru przy najwyższych prędkościach bardzo małe odgłosy silnika przy bardzo dynamicznym przyspieszaniu bardzo miłe dla ucha
~Maciek_156
Terenowy 2.0 MJD 170KM 125kW
Wyciszenie jak na diesla naprawdę dobre. Na początku użytkowania myślałem że mam uszkodzony klakson tak słabo go było słychać w środku. Nawet przy prędkościach autostradowych jest ok.
~melis
Terenowy 2.0 MJD 170KM 125kW
Mogło by być ciszej choć przecież to nie jest sedan czy nawet kombi więc głośniejsze musi chyba byc ? (napewno ciszej od mitsubishi ,toyoty, a nawet volvo xc60)
~Jacek
Terenowy 2.0 MJD 170KM 125kW
Przy wyższych prędkościach słychać szum opon ale to zapewne przez to że mam wielosezonowe które są głośniejsze.
Jeep Cherokee V Terenowy