Lista ocen Jeep Grand Cherokee II 4.7 i V8 220KM 162kW 1998-2004 (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ememiks
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
Tu niestety nie ma sobie równych jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości i komfortu jakie to auto daje do tego awaryjność mała (pomijając 3.1td włoski wynalazek) to nie ma sobie równych. Konkurent o zbliżonych parametrach Range Rover niestety jest dużo droższy do tego dość awaryjne auto pomimo lepszego komfortu niż grand cherokee a rav4 jak i vitara czy x-trial to właśnie segment suv gdzie Range Rover z Grandem stoją poprzeczkę wyżej.
~gregbun
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
za solidny ,bezwypadkowy,zadbany egzemplarz trzeba dac z 5-10 tys wiecej niz cena rynkowa ale tego trzeba sie trzymac zwsze przy kupnie używanych aut-pamietajcie nikt za pół darmo nie odsprzedaje auta w którym nie ma nic do wymiany,nic sie nie dzieje i jest wzorowo utrzymane-okazji szuka sie w tesco a nie przy kupnie auta!
~pepe
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
Najtańszy SUV o prawdziwym przygotowaniu w teren. Koszty paliwa i opieki technicznej nie przewyższają ogólnych kosztów utrzymania. Można kupić mniej kosztowne za wiele większa kwotę i nie być tak zadowolonym.
~yeah_r@o2.pl
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
Tutaj ocena może być tylko bardzo dobra, samochód kupiłem w Anglii, wiec duzo taniej niz w Polsce czy nawet w Niemczech i przy tej cenie wszystko dobrze wygląda :)
~schwyntzu
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
Uważam, że jest ok. Jeep Grand Cherokee WJ nie wyróżnia się tu specjalnie, ale z drugiej strony ciężko się do czegoś przyczepić.
~Lucas
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
Najlepszy możliwy wybór średniej wielkości SUV'a w przedziale cenowym 15-20 tyś.
~vierkurt@tlen.pl
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
amerykanski chlam nie wiem co mnie podkosilo zeby to kupic
~Tomek
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
nie ma lepszego SUVa prawdziwego w tej cenie
~roman_wr
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
ja uwazam, ze wart jest tych pieniedzy.
Dziennik kosztów dla Jeep Grand Cherokee II 4.7 i V8 220KM 162kW
18,7