Lista ocen Jeep Grand Cherokee III (104)

~Robert
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Auto jest wybitnie trudne do oceny. Jego walory użytkowe są mniejsze niż się wydaje, mając 190cm wzrostu nad głową mam mniej miejsca niż w Audi A2 czy VW Lupo. Bagażnik 1000L, ale liczony do sufitu - dość wysoko na ładunek ciężkich rzeczy. Przyzwoita moc, do setki w 8,1s (bez modyfikacji). Dość sporo usterek - ale tych dotyczących wszystkich diesli.
~Robert
~Hube
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Najlepszy samochód jaki miałem. Wszechstronny, przy tym ekonomiczny (jak na swoje gabaryty), wygodny, bezpieczny, trochę lanserski, dobre audio, super silnik i skrzynka, tylko założyć opony A/T i w drogę lub na szuter.
~Piotr1973
Terenowy 6.1 HEMI V8 430KM 316kW
KOCHAM GO! Oczywiscie wiem: jestem niedojrzaly, mam kryzys wieku sredniego (38 lat), jestem nieodpowiedzialny (gnam z corka i zona - ale one to uwielbiaja, a moja zona sama lubi prowadzic naszeg Malego Smoka), etc. Powiem tak: jak nie chce mi sie wstac z lozka w listopadzie (szaro, buro, leje), a wiem, ze mam cos waznego do zrobienia, to mysl, ze wsiadam do mojego SRT8 powoduje, ze chce mi sie ubrac i zalatwic swoje sprawy! To auto to...
~Jendrek (jendrek23@hotmail.com)
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Kupilem auto z USA (samochod pokazowy) po naprawde bardzo niewielkiej kolizji (porysowany lakier, itp.) i to wystarczylo by cena spadla o 30% w dol do tej z salonu. Tym niemniej, trzeba bardzo uwazac, latwo sie naciac na "skoszone", "zalane" i dachowane Jeep´y, sam wydalem w 3 dni 1500 PLN i "przeciagnalem" przez rame w warsztacie 5 Jeep´ow. Tylko jeden okazal sie naprawde w stanie idealnym i go kupilem. Reszta to zlom, choc ceny podobne...
~Krzysztof 38lat
Terenowy 5.7 Hemi V8 362KM 266kW
Samochód wart swoich pieniędzy ale nie należy się łudzić - to kosztowna zabawka w utrzymaniu.
~andikasiurak@poczta.onet.pl
Terenowy 4.7 i V8 4WD 238KM 175kW
Mocny, dynamiczny samochód rzucający sie w oczy, dopracowany w każdym szczególe
3,8
~Krzystof
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Ogólnie samochód bardzo dobry, ma swoje mankamenty ale też jak dotąd nigdy nie stanąłem nim tak żeby się nie dało jechać, a już ja osobiście zrobiłem nim 100k km. Niestety liczba usterek nawet jak na przebieg tego auta jest za duża.
~Big...........
Terenowy 6.1 HEMI V8 430KM 316kW
Za kwote niemal 150tys zł za auto z 2007 roku oczekiwałem juz wiele,choc amerykaniec A tego sie bałem bo jezdzilem poprzednio chryslerem musze sie pochwalic ze auto jest cudne silnik potega choc jakby mial z te 50 koni wiecej to bym sie nie pogniewał
~resist10
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Więcej niż dobrze, mniej niż doskonale. Jest w tym aucie coś, co pozwala zapomnieć o jego minusach. Daje niesamowitą ilość przyjemności z jazdy i z pewnością nie jest autem banalnym.