Lista ocen Jeep Grand Cherokee III (59) - Silnik

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof 38lat
Terenowy 5.7 Hemi V8 362KM 266kW
Silnik to zdecydowanie najfajniejsza sprawa w tym aucie. Seryjnie jest 360 kucy i 520Nm, ja mam 560Nm i 387kucy. Silnik \"ciągnie\" od 1000 obrotów, jednak masa auta i jego aerodynamika powoduje spore spalanie gazu (trasa 19L przy tempomacie 150km/h) miasto....nawet 33L LPG. Moje auto przyspiesza w 6,5s do setki. Silnik na niskich obrotach jest cichy jak normalne osobowe auto. Gwałtowne przyspieszenie powoduje fajny ryk. Przy prędkościach...
~Jack
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Mam auto od paru dni, będe dawał cynk na bieżaco - wiem, ajk wazne sa opinie dla potencjalnyc zainteresowanych. na dzisiaj moge powiedzieć, że to spore auto, jedyny problem to spalanie, ale jak na te masę mozna nawet powiedzieć, że jest ekonomiczny. jazda 90-120 to nieco więcej niż moj Outback 3.0 czyli ok. 12-13 l, miasto więcej. To siweże opinie na dzisiaj. LPG pożądane, wtedy bezstresowy raj.
~Hube
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Silnik 3,7 (założony LPG) zachwyca kulturą i elastycznością. Trochę \"ryczy\" gdy na wyprzedzaniu podkręcisz go do 5-7k rpm, ale jest mocarny i to wytrzymuje :) Ponadto nie jest paliwożerny. Trasa 16,25 l/100 km gazu i 13,4 l/100 km Pb95, miasto 18,50 l/100 km gazu i około 16 l/100 km Pb 95. No czinkłeczento to nie jest.
~Piotr1973
Terenowy 6.1 HEMI V8 430KM 316kW
Uwagi moich kolegow, kiedy rozmawiam z nimi przez zintegrowany z radio/DVD/NAVI zestaw glosnomowiacy i przyspieszam: \"slychac, slychac, wyje ladnie\". Co wiec mam napisac o moich odczuciach, kiedy \"przepala\" po przyspieszeniu 0-100, 100-160, 160-220? Huk, a potem przyjemne mruczenie. Genialne!
~Robert
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Silnik V6 bajka. Dynamiczny w zasadzie przy każdej prędkości. Po kupnie po roku padła turbina, przy 200kkm wymieniałem rozrząd, silnik miał też sporo cieknących uszczelek, ostatnim hitem jest uszkodzony silnik klap wirowych. O lejących wtryskach nie wspominam.
~Robert
~mario
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
cichy jak na diesla, nie występuje charakterystyczne dla 4-o cylindrowych szarpanie przy odpalaniu i gaszeniu, przy mocnym wciśnięciu pedału gazu daje znać o sobie 218 KM i 510 Nm, to oznacza dobre przyspieszenie i elastyczność
~Mariusz
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Trudno cokolwiek temu samochodowi zarzucić czytając opinie wcześniejszego użytkownika odniosłem wrażenie że pisał o innym samochodzie. Ja jestem zadowolony i kupiłbym ten samochód 2 raz.
~Big...........
Terenowy 6.1 HEMI V8 430KM 316kW
Jezeli nie przeraza cie RYK silnika ani spalanie to deptaj w podłoge!!!!!! jezeli bedizesz przejezdzac przez hamburg przez tunel to otwórz tam okno zejdz do 20km/h i PODŁOGA piekny dzwiek !!!
~cezar52t
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
jak dla mnie rewelacja nie jestem fachowcem ale pracuje cicho równo ja zmieniam olej częściej niz zaleca producent, do silnika wchodzi go dużo + filtry to koszt ale co tam