Lista ocen Jeep Liberty 3.7 205KM 151kW 2002-2012 (48)

~Suchy
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Na razie auto oceniam wysoko ... mimo, że ekonomiczność można podważyć. Wszytko zależy od oczekiwań .... W planach mam założenia gazu, ale na razie na benzynie nie narzekam. Przy tym 3,7l należy się z tym liczyć, ale za to otrzymuje się niewyżyłowany doskonały, trwały i cichy silnik. Wnętrze może trochę razić np posiadaczy japońskich cacek, ale to auto dla faceta ..... który umie docenić co ma znaczenie ... :-)
~Marek_R
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Jeździłem różnymi samochodami 4x4 jak i bulwarówkami. Tego zakupiłem jako kompromis. W przeprawy bawić się nim nie zamierzam do tego jest XJ. Ten samochód to coś pomiędzy bulwarówką typu Rav4/CRV a samochodem ofroad`owym. Samonośna buda brak mostu z przodu w zasadzie go wyklucza w ekstremalnym terenie, ale i tak zajedzie dalej niż wspomniane powyżej.
~BW
Terenowy 3.7 205KM 151kW
W przeciwienstiwe do konkurentow, np. Toyoty RAV4 albo Ford´a Escape, jest to samochod terenowy ktory zostal przystosowany do jazdy po normalnych drogach i autostradach. Konkurenci to raczej samochody drogowe przystosowane do jazdy w minimalnym terenie...
~Mąż Iwony
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Jestem zakochany w tym autku. Nie zapomnę uczucia kiedy pierwszy raz siadłem w nim za kierownicą. Kupiony z kaprysu bo zawsze chciałem Jeep\'a Autko nie do zarżnięcia. Bezpieczne i szykowne.
~zeke
Terenowy 3.7 205KM 151kW
moc zupełnie wystarczająca przy wyprezedzaniu nie ma problemów mimo, że to V6 to bardzo cichy... nie ma porównania do Liberty CRD (Silnik)
3,5
~Knight
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Generalnie trafiłem na strasznie zmęczony egzemplarz i dlatego jestem niezadowolony. Samochód daje dużą przyjemność z prowadzenia, ale jest bardzo drogi w utrzymaniu.
3,5
~piotr75L
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Tak sobie wyobrażałem \"prawie\" terenówkę;)dla ludzi niestroniących od pozamiejskich szutrów i lekkiego terenu. Bulwarowym SUVem to on z całą pewnością nie jest, ale nie jest też hardcorowym off-road\'erem. Polecam bo frajdę daję naprawdę wielką !!
3,8
~jeepniety
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Bardzo udana konstrukcja. Wygodny i całkiem żwawy samochód o niepowtarzalnym charakterze i legendzie. Polecam lubiacym samochody inne niż wszystkie, a przy tym wygodne i niezawodne.
~BH
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Powiedziałbym 5- lub 4+ w zależności, od tego jaki priorytet nadamy zużyciu paliwa
~Przemko
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Super samochód zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny. Można się nim pobawić w terenie, do tego dobre osiągi, idealny na miasto i cykl mieszany.