Lista ocen Jeep Liberty 3.7 205KM 151kW 2002-2012 (22) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Suchy
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Skrzynia automat zupełnie niezła, czasem po mocnym depnięciu jest ta sekunda opóźnienia. Ale potem jest dobry odjazd. Oczywiście czasem przytrzymuje za długo np. na podjazdach i nie wchodzi w górę, ale są to sporadyczne przypadki. Skrzynia nie szarpie i płynnie zmienia przełożenia .... jedzie jak tramwaj ... W skrzyni select trac ładnie wchodzą przełożenia terenowe i tylko przy 4LO czasem są opóźnienia.
~jeepniety
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Jestem pod wrażniem automata zespolonego z silnikiem 3,7l! Jedziesz spokojnie, to przełożenia zmieniane są delikatnie, kiedy zaś docisniesz do podłogi automat zaczyna działać szybko i agresywnie. Super skrzynia!
~Marek_R
Terenowy 3.7 205KM 151kW
42RFE + reduktor J231 spisują się nieźle brakuje czasem zimą opcji FT. Gdybym drugi raz szukał to wziąłbym wersję limited z e skrzynią 45RLE i z reduktorem J242
~zeke
Terenowy 3.7 205KM 151kW
czasami przy mocniejszym wdepnięciu jest 1 s zastanowienia ogólnie wogóle nie szarpie... mozna się nauczyć jexzić na niskich obrotach wtedy pali stosunkowo mało
~Mąż Iwony
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Trafiłem na zadbaną skrzynię. Nic nie rwie, biegi zmienia bardzo przyzwoicie. Nie wiem z czym generalnie porównać bo to mój pierwszy automat.
~jear
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Nie jest żle.casem czuć pewien brak ,czasem lekko uderzy przy redukcji ale komfort super.Jeżdzi się jak zabawką.
~Knight
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Bez zastrzeżeń zmienia biegi bardzo płynnie, nie szarpie i nie ma z nią żadnych problemów.
~damian
tylko dobrze za ilość biegów , ale bez awarii wymiana oleju co 3 lata
~piotr75L
Terenowy 3.7 205KM 151kW
prosta, niezawodna, bez szału - ale taka powinna być w takim aucie
~sg
Terenowy 3.7 205KM 151kW
tylko dobrze poniewaz to mój pierwszy automat i brak odniesienia , nie ma szarpnięć