Lista ocen Jeep Patriot (19) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pap
SUV 2.4 DOHC 16v 170KM 125kW
Samochód czy na benzynie czy na gazie chodzi bardzo cichutkoczasem mam wrażenie że silnik wcale nie pracuje, chodzi cicho i równo jednak w trasie i podczas wchodzenia na wyższe obroty wyraźnie slychać obroty silnika i przy wyższych prędkościach jest poprostu dosyć głośny ale nie na tyle żeby to przeszkadzało
~mr
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
jak juz wspomnialem to silnika nie słychać na postoju trzeba uciszac pasazerów aby go usłyczec w czasie jazdy takze bardzo dobrze dlatego nie wiem skad te złe opisy może mam jakiś cichszy model hihihi
~Grzegorz
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Niestety tutaj nie mamy się czym popisać. Głośna w tym samochodzie jest wentylacja, opony słuchać już po 110 km/h i silnik po przekroczeniu 3000 obr./min również robi się głośny.
~BYTOMSKI
SUV Facelifting 2.2 CRD 163KM 120kW
Balem sie odglosu tego diesla, ale musze przyznac ze dzwiek jest przyjemny. Wiadomo ze to jezdzacy kredens wiec cudow nie ma-ksztalt robi swoje. Autostradowe 140+ jest do wytrzymania.
~miksell
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
W porównaniu do mojego Audi jest przepaść, jednak w porównaniu do subaru forestera jest lepiej. Mam wrażenie iż jak na SUV jest bardzo dobrze.
~Cezary2712
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Stuki zawieszenia są więcej niż denerwujące. Hałas silnika i szum powietrza przy większych prędkościach też dają w kość.
~Lucas
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Słychać silnik, ale da się jechać. Zobaczymy co będzie jak zamontuję większe terenowe opony.
~pikaczu
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Słychać, że do diesel. Przy 160-180 trochę go słychać, ale dobry zestaw car-audio i no problem :)
~massive1@wp.pl
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Ciężko obiektywnie udzialac mi się po przejściu z benzyny, dla mnie na razie za głośno
~mx
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
silnik słychać ale to pompowtryskiwacze VW - musi go być słychać