Lista ocen Jeep Renegade SUV Facelifting (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin E
SUV Facelifting 2.0 MJD 170KM 125kW
Co do trwałości (jakości) nie wypowiem się ponieważ nie wiem w jak długim czasie to co teraz jest będzie działało bez awarii. Jeśli chodzi o jakość użytych materiałów, powiem tak materiały są dobrej jakości, w niektórych miejscach bardzo dobre, kierownica bardzo dobrze wykonana i ładnie wyglądająca. Górna część deski rozdzielczej miękka, dolna twardy plastik, ale ładnie wyglądający, boczki drzwi miękkie, góra drzwi skorupa plastik, ale...
~Arek
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Niby drogi, ale z drugiej strony za te pieniądze nie dostaniemy nic lepszego. Nawet głupi Golf jest droższy, a gorszy pod każdym względem. W crossoverach chyba tylko Vitara jest tańsza, ale w środku tandetnie wykonana, głośniejsza, ciaśniejsza, lakier rysuje się od samego patrzenia, nie mówiąc o tym, że będzie rdzewieć, jak to Japończyk. Ja mam wersję Sport, nie warto wg. mnie dopłacać do Latitude, bo dostajemy alufelgi, skórzaną kierownicę...
~Caff
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
No niestety nie jest tanio. Dostajemy porządnie zmontowanego, fajnie wyposażonego klocka, ale za te same pieniądze można mieć wszystkomającą Dacię Duster. No chyba, że jej posiadanie godzi w czyjąś godność. Jeepa kupiłem mimo tej ceny, bo prawie wszystko mi się w nim podoba, a każdy konkurencyjny samochód miał jakiś feler, który go eliminował. W Dacii np. pozycja za kierownicą.
~jeepnięty
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Przymierzaliśmy się do kilku samochodów, a za bogaci nie jesteśmy. Za każdym razem się okazywało, że jak samochód fajny to cena za wysoka (np. Toyota RAV4), a jak cena akceptowalna to samochód ma poważne wady (np. Dacia Duster - tandeta!!!, Suzuki Vitara - głośny, szokująco niska jakość wnętrza). No i Jeep był gdzieś pośrodku. Dlatego padło na niego.
~bgo072
SUV Facelifting 1.3 GSE T4 Turbo 180KM 132kW
Pomimo , że to produkacja FIAT'a to generalnie jakość wydaję się na wysokim poziomie, było kila małych usterek , ale w tej cenie trudno będzie znaleźć coś lepszego z napędem na 4x4 i z dużym prześwitem co daje spore możliwości do jazdy w terenie, oraz nieprzeciętny wygląd.
~Pawełek
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Za 75 tys. brat kupił bardzo fajnie wyposażony, dobrze jeżdżący samochód, który nie sprawia żadnych problemów. Nie za bardzo widzę konkurencję dla Renegade. Jak skończę leasing na mojego obecnego strucla (Skoda Octavia - nawet nie będę pisał jakie to barachło), też wezmę renegata.
~Marek
SUV Facelifting 1.3 GSE T4 Turbo 150KM 110kW
Auto nie jest tanie, ale w promocjach JEEPa można złapać je za bardzo dobre pieniądze, warto popytać dealerów. Dobre wyposażenie. Chociaż brak dywaników dla pasażerów z tyłu nawet w wersji limited (są za dopłatą) jest żenującym pomysłem.
~Rafał
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Co prawda nie jestem właścicielem, ale jeśli będę rozważał kupno samochodu tej wielkości, Renegate będzie poważnym kandydatem. Kosztuje tyle, co Megane, czy Golf, a jest o niebo bardziej funkcjonalny.
~Adam
SUV Facelifting 1.3 GSE T4 Turbo 150KM 110kW
Plastiki i obicia na poziomie adekwatnym, nic nie skrzypi. Fajnie leży w dłoni kierownica. Wnętrze łatwo utrzymać w czystości i NIE MA PIANO BLACK!
~Tomasz
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
wersja Longitude - ma wszystko co potrzeba, wygląda świetnie, jeździ wspaniale - znacznie tańsza od limited a na codzień tego nie odczuwasz dla mnie super:)
Jeep Renegade SUV Facelifting