Lista ocen Kia Ceed I (339) - Widoczność

Na liście zabraknie 277 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~senitel
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Świetna widoczność do przodu i w bocznych lusterkach. Tylna szyba tylko do śledzenia pojazdów jadących za nami.Myślałem że bez czujników parkowania się nie obejdzie ale te lusterka rekompensują wszystko.Jest OK
~Pavel
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Dzięki przedniej, dużej szybie, widoczność praktycznie nie jest ograniczona. Podobnie ma się sprawa z tylnią szybą. Poza tym, czujnik parkowania znacznie ułatwia sprawę praktycznie w każdych warunkach.
~R-adzi-O
Hatchback 5d Facelifting 1.4 DOHC 109KM 80kW
Jest w porządku. 4* bo nie ma rewolucji ale nic nie przeszkadza. Słupki odpowiednio osadzone i nie przesłaniają nic istotnego. Widoczność w lusterku wstecznym ok, w lusterkach bocznych lepiej niż ok.
~Mowso
SW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Bardzo dobrze w lusterkach, dobrze na boki, do tyłu przeciętnie, do przodu dobrze - można podjechać pod światła dość blisko. Słupki boczne dość szerokie, ale niestety większość aut którymi jeździłem tak ma :(
~Darek
SW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Widoczność jest zupełnie poprawna, szyby nie parują, przeszklenie jest ogólnie dobre i "widzi się co się robi". Z cofaniem też nie ma żadnych problemów, lusterka również są odpowiednio duże.
~Makarena
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Brak zastrzeżeń. Widoczność do tyłu ograniczona przez grube słupki. Te małe tylne trójkątne okienka są ładne ale nic przez nie nie widać. Moja wersja ma czujniki cofania, które bardzo się przydają.
~Maciej 70
SW 2.0 CRDi 140KM 103kW
troszeczkę słupki przednie szerokie ale nie jest źle, do parkowania tyłem zdecydowanie polecam czujnik choć sam jeździłem 4 lata jako przedstawiciel i nie najgorzej radzę sobie za kierownicą
~Kaizen
pro_cee´d Facelifting 2.0 DOHC CVVT 143KM 105kW
Widoczność do przodu i na boki bardzo dobra, do tyłu nieco gorzej ale mamy do dyspozycji duże lusterka i czujniki parkowania w standardzie (czujniki parkowania są dodawane do nowych aut w promocji).
~Luis
SW 1.6 122KM 90kW
Widzę wszystko. Przednie słupki odrobinkę zasłaniają pewne kąty, ale da się przeżyć. Widoczność do tyłu jak to w kombi. Doceniłem czujniki parkowania. Świetny wynalazek. Lusterka boczne - genialne!

Usterki Kia Ceed I

Kia Ceed I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Victor
SW 1.6 122KM 90kW
Do przodu i na boki super. Do tyłu słabo - najgorzej do tyłu w prawo. Słupki są bardzo grube, tylna szyba nie największa. Duże lusterka i czujnik cofania (polecam!!!) rozwiązują ten problem.