Lista ocen Kia Ceed II Hatchback 5d (26) - Ergonomia

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol Częstochowa
Hatchback 5d 1.6 CRDi 128KM 94kW
Tutaj mandatem Piłę piętnował i narzekał na źle wyprofilowane fotele przednie oraz brak możliwości regulacji odcinka lędźwiowego. to że fotel kierowcy posiada regulację tył przód góra dół oraz ruchomy zagłówek to standard w tych czasach. Na plus możemy zaliczyć możliwość regulacji wysokości pasa bezpieczeństwa.
~chomik2
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
Zirytowały mnie 3 rzeczy, 1- podłokietnik środkowy umieszczony za bardzo w tyle- jest praktycznie nieprzydatny chyba że ktoś ma 2 m wzrostu, 2- wgłębienie w podlokietniku w drzwiach wypada akurat w miejscu łokcie i przy dłuższej jeździe gniecie w rękę, 3- brak zamykanych schowków w tunelu środkowym
~Banasz
Hatchback 5d 1.6 GDI 135KM 99kW
Wszystko jest na swoim miejscu. Super bagażnik, który po złożeniu foteli, daje idealnie płaską powierzchnię. Wydaje mi się, ze jest jednak o te kilka przycisków za dużo. Niektórych do tej pory nigdy nie użyłem. Wielu prawie w ogóle nie używam.
~TomekG
Hatchback 5d 1.6 CRDi 128KM 94kW
Wszystko pod ręką, ułożone w stronę kierowcy, tak więc nie przyczepię się do niczego. Ustawienie kierownicy w dwóch płaszczyznach również pomaga w dostosowaniu wszystkiego do własnych potrzeb.
~Szati
Hatchback 5d 1.6 GDI 135KM 99kW
Ładny kokpit wykonany z dobrych materiałów, zegary czytelne. Zegar KiasupervisionClaster bardzo ładny. Nie trzeba odrywać wzroku w trakcie jazdy, przyciski znajduje się intuicyjnie. Ergonomia bez zastrzeżeń.
~Mesner
Hatchback 5d 1.6 CRDi 110KM 81kW
Fotele przeciętnej jakości, wymagają przyzwyczajenia i ciężko uznać je za wygodne. Do umieszczenia przełącznika regulacji lusterek pewnie nigdy się nie przyzwyczaisz.
~pilara
Hatchback 5d 1.6 GDI 135KM 99kW
wszystko na swoim miejscu, czyli pod ręką, sterowanie radiem, zestawem głośnomówiącym z kierownicy, dużo schowków, miejsce na napoje, łatwość obsługi jak w oklepanym i nudnym VW.
~smk
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
dużo schowków, wielki plus za schowek na okulary i podłokietnik, bardzo wygodne fotele - po 12 h jazdy plecy nie bolą, przełączniki w zasięgu
~Łukasz
Hatchback 5d 1.6 GDI 135KM 99kW
Wszystko co ważne z punktu widzenia kierowcy jest pod ręką i można to odnaleźć intuicyjnie podczas prowadzenia samochodu bez potrzeby odrywania wzroku.

Usterki Kia Ceed II

Kia Ceed II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pilara
Hatchback 5d 1.6 GDI 135KM 99kW
Rewelacja nie ma się do czego przyczepić,wszystko na swoim miejscu.Wyjechałem z salonu i czułem się w tym aucie,jakbym nim jeździł miesiąc.
Kia Ceed II Hatchback 5d