Lista ocen Kia Ceed II Hatchback 5d (28) - Widoczność

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol Częstochowa
Hatchback 5d 1.6 CRDi 128KM 94kW
Widoczność niezła dodatkowe szybki przy słupkach podszybia oraz w tylnej części samochodu ułatwiają widoczność. Pomocna może się okazać kamera cofania oraz czujniki parkowania. niestety kamera cofania występuje tylko w wyposażeniu z multimedialnym ekranem na które trzeba słono dopłacić zależności od wersji wyposażenia.
~smk
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
Tak średnio - żeby siedzieć wygodnie trzeba ułożyć się nisko, co automatycznie ogranicza widoczność. Kwestia przyzwyczajenia, ale na parkingu dalej nie jest idealnie.
~Banasz
Hatchback 5d 1.6 GDI 135KM 99kW
Kapitalne lusterka! Duże, z zagięciem, które zmniejsza martwą strefę. Mam kamerę cofania, która znacząco poprawia widoczność do tyłu - nie wiem jak by było bez niej.
~Sędzia Dreed
Hatchback 5d 1.4 CRDi 90KM 66kW
Widoczność wg mnie jest bardzo dobra - auto jest tak przeszklone z przodu, że czujemy się jak w VANIE lub kabinie bombowca na stanowisku strzelca pokładowego :)
~TomekG
Hatchback 5d 1.6 CRDi 128KM 94kW
Odrobinę za szerokie przednie słupki, no i małe szybki boczne z tyłu, tak więc trzeba się trochę przestawić, możliwe, że jestem przewrażliwiony ;)
~Adam
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
wg mnie widoczność bardzo dobre nawet do tyłu jeśli ktoś ma problemy to niech pojeździ Alfą 156 lub Cordobą 3 generacji - powodzenia :)
~Bartek
Hatchback 5d 1.6 GDI 135KM 99kW
Tu też trzeba się przyzwyczaić zwłaszcza do lusterek bocznych. Lekko przekłamują kąty widzenia. Można być zaskoczonym ustawieniem auto po zaparkowaniu.
~Szati
Hatchback 5d 1.6 GDI 135KM 99kW
Z przodu bardzo dobra widoczność. Natomiast słaba widoczność przez tylną szybę. Polecam czujniki cofania bardzo pomagają przy parkowaniu tyłem.
~Ireneusz
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
Jak w każdym aucie utrudnienie zapewniają przednie słupki nadwozia. Rewelacyjnie dobre asferyczne (oba) lusterka zewnętrzne.
Dziennik kosztów dla Kia Ceed II Hatchback 5d
5,4
~kspr
Hatchback 5d 1.6 GDI 135KM 99kW
Widoczność do tyłu jest dość ograniczona - kamera cofania w tym wypadku nie jest wcale przesadnym rozwiązaniem.
Kia Ceed II Hatchback 5d