Oceny Kia Ceed II Kombi 1.6 CRDi 110KM 81kW 2012-2015

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Kia Ceed II Kombi 1.6 CRDi 110KM 81kW 2012-2015

~jackson_kizo
Kombi 1.6 CRDi 110KM 81kW
Kupiłem autko w 2017r za ówczesną cenę 30000 zł, wiec 2 lata wystarczą na spokojną i chłodną opinię, nadmienię że wcześniej jeździłem BMW e46. Poszukiwałem auta przestronnego, z niezadużym silnikiem, z w miarę dobrą opinią wśród znajomych i znawców. Z samego początku odrzuciłem Octavię ze względu na "igły" które miałem okazję oglądać...brak słów, załamany, szukam dalej...Passat B6 kombi - lepiej, ale coś mnie ciągnęło w kierunku japońsko -...
2,9
~Adam
Kombi 1.6 CRDi 110KM 81kW
Zdecydowanie nie kupię więcej tego auta i poważnie zastanawiam się czy w ogóle kiedykolwiek coś z Kia/Hundai. Piszę to aby przestrzec potencjalnych użytkowników przed zakupem, a jeśli się już na niego uprą to niech to poważnie przemyślą. Używam auto od 3 lat i przejechałem nim ponad 100 tys zł. Mogę na tej podstawie wydać rzetelną opinię (mam 25 lat doświadczenia w jeździe różnymi autami). Kia ma wg mnie tylko jedną zaletę - cena, chociaż i tu...
~Montana310
Kombi 1.6 CRDi 110KM 81kW
Auto kupione w marcu 2016 roku na wyprzedaży rocznika. Od samego początku użytkuję samochód 50% miasto ( Kraków) i 50 % trasy - przeważnie do 200km. Dla mnie był to świadomy wybór jakości do ceny, więc nie oczekuję od samochodu z segmentu C, że będzie autem z wersji premium.
~Nitas
Kombi 1.6 CRDi 110KM 81kW
Auto super. Jakos, przyspieszenia, elastycznosc. Zawieszenie mogloby byc lepsze.
~Mike
Kombi 1.6 CRDi 110KM 81kW
Auto kupione z salonu, spisuje się rewelacyjnie, pali bardzo mało, wygląda bardzo ładnie zarówno z zewnątrz jak i w środku.
~Mariusz

Usterki Kia Ceed II

Kia Ceed II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,7
~Tolek Banan
Kombi 1.6 CRDi 110KM 81kW
Koreańczycy jednak są kilka lat technologicznych do tyłu za Europą. Nie wiem skąd oni pobrali te dane katalogowe odnośnie silnika - chyba pisane pod publikę. Okropna charakterystyka momentu dostępna wysoko, a co za tym idzie ogromne spalanie a miało być ekonomicznie przy 1,6 ??? Aby wyprzedzić trzeba zredukować dwa biegi w dół. (Silnik)
3,8
~Edek
Kombi 1.6 CRDi 110KM 81kW
Silnik rewelacja, oczywiście tak do 110 km/h później już gorzej no ale ta moc więcej nie da. W zależności od paliwa auto rozpędza się do 180-190km/h. (Silnik)
Kia Ceed II Kombi