Lista ocen Kia Ceed III (102)

~wojciech_wiśniewski
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Po przesiadce z Peugeot Parter (2003 r.) wszystko było by lepsze, ale auto jest po niemalże roku użytkowania dalej świetne :) Aż się chce rano wstawać do pracy, żeby móc podjechać.
~Wieloletni użytkownik Kia ceed
Kombi 1.6 CRDi 115KM 85kW
Bardzo ekonomiczny silnik przy spokojnej jeździe, przyspiesza dobrze szczególnie na 2 i 3 biegu. Przy wyższych prędkościach już gorzej ale do 140 km/h jest ok. Odpala zawsze za 1 razem. (Silnik)
2,8
~Nair
Hatchback 1.6 CRDi MHEV 136KM 100kW
Auto zapowiadało się świetnie, niskie spalanie, dość wygodne - po poważnej dużej awarii silnika(opisane niżej) stwierdzam, że nie jest warte tych pieniędzy. Wstyd dla KIA. Polecam ranking ADAC 2021 - najbardziej awaryjne auto nr.1 - Kia CEED
~Leszek
Hatchback Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Kia Ceed 2021 - wyposażenie L , silnik 160 KM, kolor machine bronze ; to moja druga Kia , przed nią był Stonic ; użytkowanie 9 miesięcy ; oczywiście trudno porównywać z innymi autami podobnej klasy, bo trzeba by użytkować je także tak długo; moje wrażenia - auto całkowicie spełnia moje oczekiwania, tym bardziej,że kupiłem je jeszcze w cenie "przedwojennej" ; dobre przyspieszenie, wyposażenie praktycznie we wszystko, co aktualnie na rynku jest...
3,8
~Paweł
Hatchback 1.6 CRDi MHEV 136KM 100kW
Gdyby nie problemy z silnikiem(dolewanie ropy do oleju nie rozwiązane przez 1,5 roku ) oraz akcja serwisowa na pasek i napinacz ogólnie samochód poprawny pod wieloma względami.
~brzegowX
Kombi 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Kupujac nowe auto szukalem w cenie moich zasobow ale i by mozliwosci techniczne wypadly jak najlepiej przy dzisiejszch mozliwosciach silnikowych w autach za rozsadna cene. I 160 KM i automatyczna 7 biegowa skrzynia biegow spelniaja te oczekiwania.Auto jak na swoje parametry okazalo sie żwawe ,bystre i daje sie dobrze prowadzic.Oczywiscie jak kazde oczekiwania sa i mieszane strony sprawnosci ale nie da sie za te pieniadze wymyslec "cudowne...
3,8
~ceedziarz
Kombi Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Fajny samochód z dynamicznym silnikiem (tu rewelka), ale bardzo paliwożerne (ponad 8l). Komfort zadawalający, widoczność okej, niezawodność jak u kia (korozja i awaria :D ). Wygodny fotel i pozycja kierowcy, nawet przy bardzo długich podróżach i pokonanych kilometrach. Taki woziwóz dla ludu, po zmniejszeniu spalania.
~Silesia+
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Wahałem się pomiędzy CEED III a FOCUSEM. Po miesiącu jazdy jestem zadowolony z wyboru, uważam że to dobry samochód i wart swojej ceny. Wyposażenie L, skrzynia ręczna.
~Paweł
Kombi 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Łańcuch rozrządu. Wciąż rozsądna pojemność i 4 cylindry. Potrafi szarpać na zimnym silniku przy ruszaniu, pewnie winna jest niska dawka paliwa w imię ekologii. (Silnik)
~Sebastian
Kombi 1.6 CRDi 115KM 85kW