Lista ocen Kia Ceed III (102)

~Rafał
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Byłem użytkownikiem skody Superb II, miałem zamiar również kupić skodę octavie, ale przypadkiem poszedłem do salonu KIA z początku byłem sceptycznie nastawiony do tej marki, do czasu jak nie usiadłem we wnętrzu Ceeda! pierwsza reakcja, wnętrze wygląda lepiej niż w SuperB a o Octavi to już w ogóle!!! Do tego cena 100 tyś za auto wyposażone we wszystko co trzeba, i 7 lat gwarancji. Narazie śmiga bez problemu i jestem zadowolony.
~SebastianK86
Hatchback 1.0 T-GDi 120KM 88kW
100 konny silnik to za mało, Pali mi ponad 9 litrów a co gorsza nie ma "kopyta" , następny raz wziąłbym mocniejszy silnik. (Silnik)
~Adam
Hatchback 1.6 CRDi SCR 115KM 85kW
Spalanie dużo większe niż producent podaje, wyciszenie takie sobie, dosyć dobrze się prowadzi. W skrócie - w tej klasie cenowej jest dobrą konkurencją dla i30, focusa i rapida
3,8
~Klaudia
GT 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Auto oceniam na 3/5. Ma swoje wady i zalety. Najwieksza zaleta dla mnie jako dziewczyny ktora tworzy tresci w internecie, to duzy tyl, mozna tam naprawde nagrac materialy, a ze wrzucam je na sporego instagrama: @tajnyromans , zalezy mi na tym, zeby byly jakościowe. Po za tym auto wygodne, mało pali, jednak jest jak kobyla duza. Auto dostepne na moim ig!
3,6
~Bouncy
Hatchback Facelifting 1.5 T-GDI MHEV 160KM 118kW
Kiepski moment obrotowy. Silnik nie stworzony do manualnej skrzyni biegów (Silnik)
1,6
~Andrzej
Kombi Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
4-mce i pozbyłem się, straszne wozidlo, dławiący się silnik na 2 biegu, niestabilne podczas jazdy, tragicznie wyciszony.
~lukarion
Kombi 1.4 DOHC 100KM 74kW
Dla samochodu rodzinnego w sam raz.przy wyższych obrotach (3000) zaskakuje swoimi osiągami (Silnik)
2,9
~Piotr
Hatchback 1.0 T-GDI 100KM 74kW
litrowy motor z turbiną... Wrażenie jazdy kosiarką (Silnik)
~JAREK
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Polecam, jakość wykonania, zawieszenie i cisza w kabinie

Usterki Kia Ceed III

Kia Ceed III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Karol 3m-ce
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Wsteczny wchodzi bardzo slabo. Pozostale calkiem calkiem, ale tez sie zdarza, ze nie chce wejsc. (Skrzynia biegów)