Lista ocen Kia Ceed III (102)

~Franio
Kombi Facelifting 1.0 T-GDI 100KM 74kW
Bardzo przyzwoite auto. Mam co prawda podstawowy silnik 1.0 T-GDI 100KM ale jak na taką moc jeździ się dobrze. (mówię tu jako były właściciel 150 konnego diesla) Nie jest to oczywiście auto do jazdy 170-180km/h na autostradach. Jeżeli ktoś zamierza tak jeździć to oczywiście należy szukać mocniejszej wersji. Jeździłem 100 jaki 120 konną wersją i osobiście nie zauważyłem żadnej różnicy. Auto bardzo przyzwoicie wyciszone. Wadą jest chyba...
4,1
~Nan
Hatchback Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Bardzo krótkie biegi. W zasadzie przy 70-80 już 6. Trochę nad 1 trzeba się pomęczyć. Czasem na polsprzegle brakuje mocy (podjazdy) (Skrzynia biegów)
3,2
~Bartłomiej B
Kombi 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Nie wiem co mnie podkusiło do zakupu tego samochodu.To był pierwszy i ostatni raz.
~Marcin
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Zapewnia dostateczną dynamikę, jak na moc i pojemność (Silnik)
~Szrulik
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Dałbym 4,5. Bardzo ładne, stylowe i praktyczne auto w przystępnej cenie. Idealne jako samochod na codzień jednak w dłuzszej trasie odczuwam twarde siedzisko. Do wad doliczyłbym tez aktywny tempomat ale to moze tylko moje odczucia. Sam silnik pracuje bardzo aksamitnie i cicho, mocy i przyspieszenia wystarcza do zwyklego przemieszczania sie. DCT zmienia biegi w mgnieniu oka i niezauwazalnie.
~Michał
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Bardzo udane auto, ma swoje wady jak chyba każdy samochód. Czuję się w nim dobrze, jazda na dłuższych odcinkach mnie nie męczy. Polecam!
3,2
~Bartłomiej
Kombi 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Skrzynia trochę duże przełożenie w trakcie zmieniania biegów. (Skrzynia biegów)
~jaro
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
roczek z nami świetnie się spisuje,wygodna i przestroina jak na swoje gabaryty, bardzo dobra widoczność i zwrotność. generalnie autko po 15 tys i ciągle czuć nowością. Nieprzepchana bzdurami a dobrze dopracowana i praktyczna .
2,9
~Bart
Kombi 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Wykonanie ok, plastiki i spasowanie sa dobre. Tapicerka sie nie przeciera. Fotele za krotkie. Przedni fotel pasazera nie sklada sie na plasko. System multimedialny wiesza sie i ma fochy przy apple car play. System glosnikowy jest podstawowy. Basy buczą jak przez stary materac a srednicy i wysokich tonow trzeba szukac.
2,9
~Bart