Lista ocen Kia Ceed III (102)

~Damian
Kombi 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Sida posiadam od października bieżącego roku. Jak za tą cenę auto dobrze wykończone i dużo oferuje. Po niespełna 4k przebiegu nie mam się do czego doczepić. Pierwsza wymiana oleju już za mną - serwis w Krakowie bardzo na +, cena też nie wygórowana. Wyposażenie w wersji M jest wystarczające jak dla mnie. Dobrze się prowadzi, silnik jest dynamiczny i oszczędny przy rozsądnej jeździe. Wygłuszenie ok - wiadomo to nie klasa premium. Mam...
~Krzysztof
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Wybór padł na Ceeda. Konkurenci Golf, Octavia, focus. Mimo to w Kia poczułem to coś. Rewelacja auto, oczywiście w najbogatsze wersji. Bardzo wszechstronne i ten bagażnik.. 625l to sporo.
3,4
~Szymon
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Auto robi wrażenie na początku, dość dynamiczny silnik, niskie spalanie, dużo fizycznych przycisków, stosunkowo dobre wykonanie. Natomiast silniki padają po roku przez wadę fabryczną świec (prawie rok auto było w serwisie). Po 3 latach zaczyna wszystko skrzypieć, klapa bagażnika przestaje się otwierać, a silnik czasami ciężko odpala - to wszystko serwis na gdzieś i działa jak powinno (nawet o akcje serwisowe trzeba się prosić). W przyszłości...
2,1
~klient
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Awaria silnika po przejechaniu 300 km, po jednym dniu użytkowania , więc cóż tu oceniać. Na tą chwilę auto stoi 3 tydzień w serwisie i nie wiadomo ile jeszcze postoi. Ogólnie omijać szerokim łukiem, ewentualnie zwiększyć promień 2 x i ominąć kołem.
2,3
~Mariusz
Kombi Plug-In Hybrid Facelifting 1.6 GDI Plug-In Hybrid 141KM 104kW
Bez baterii na trsasie musi redukować pod górkę lub pod wiatr. Za słaby. (Silnik)
~Jacek
Kombi Plug-In Hybrid Facelifting 1.6 GDI Plug-In Hybrid 141KM 104kW
Fajne auto. jedynie wygląd graficzny panelu dotykowego powinien być bardziej dopracowany. Grafika przypomina tani tablet dla dzieci.
3,6
~Zeno
Kombi Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Silnik pracuje nieregularnie, nie trzyma obrotów. Serwis twierdzi że „coś jest z cylindrem” ale każe dalej jeździć. Ma tendencję do grzania przy wysokiej temperaturze powietrza na autostradzie (Silnik)
~kafar
Hatchback 1.5 T-GDI 160KM 118kW
bardzo dobre auto, nie ma sensu kupować auta ze względu na znaczek na masce, KIA daje dużo za mniejsze pieniądze, poprzednio jeździłem focusem 1,5 Pb 150 KM i Kia jest moim zdaniem lepsza !!!. jeszcze wcześniej jeździłem Kia Proceed i byłem bardzo zadowolony, Mam wersję L z automatem i jesteśmy z żoną zakochani w tym aucie, Jedyna wada to słabe wyciszenie przy prędkości powyżej 120 km/h.
~kafar
3,7
~Klaudiusz
Hatchback 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Nie polecam. Kia idzie na taniznę, która wychodzi w niedopracowaniu szczegółów jak system nawigacji i pozostała elektronika. Echo podczas rozmów z wykorzystaniem apple car