Lista ocen Kia Ceed III (102)

~Artur
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Auto ma swoje wady, natomiast za cenę niecałych 70k to chyba obecnie najlepszy wybór.
~rob__g
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Oczywiście, że jest kilka niuansów do których można się doczepić. W tej cenie trudno znaleźć coś lepszego niż Kia Ceed. Podstawowe wyposażenie "Kijanek" przebija konkurencję. Skutkiem ubocznym podstawowej oferty jest to, że główne decyzje przy wyborze modelu to: wersja, silnik, kolor nadwozia. Po ponad roku użytkowania czasem zastanawiam się gdzie jest haczyk, czemu tak tanio. I w sumie do tej pory nie znalazłem niczego gdzie czułbym się...
~Piotr
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Auto kupione z przebiegiem 19.000 po wypożyczalni. Recenzja po pierwszych 2000 km. Bardzo dobre wykonanie, przestronne wnętrze. Spalanie zadowalające jak na ten silnik.
~Patew
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Szukając auta nowego kompaktowego lub lekko używanego z segmentu D zdecydowałem się na nowe Ceed kombi w automacie ( Octavia i Golf odpadły ze względu na cenę - około 20 tyś zł drożej / Focus ze względu na 3-cylindrowe silniki benzynowe ) w cenie poniżej 100 tyś. zł dostałem dobrze wyposażone auto. Po 2 latach i 43 tyś. km. uważam że auto jest warte swojej ceny , tanie w utrzymaniu - serwis co 15 tyś km około 500 zł , spalanie 1.4 140KM około...
~Krzysztof
Kombi Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Dynamiczny, elastyczny i co najważniejsze ekonomiczny. Średnie spalanie od początku użytkowania ( 6,5 tys. km) to 5,6 l/100 przy normalnej w miarę dynamicznej jeździe. (Silnik)
4,1
~Kia_holik
Kombi Facelifting 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Ogólnie ogólnie auto spoko, ładnie wygłada - jeździ, skręca i pakowne. ja mam wersje M za około 76tys . najwiekszy problem tego samochodu to spalanie . Sam silnik dosyć fajny , czuć przyśpieszenie, nie męczy się do 140km/h. ale spalanie jest na poziomie 8-9 litrów po miesiec w zime na oponach premium . Trasa do 90km 5,5-6l; potem jest wir..... całokształt daje 3- ale tylko ze względu na spalanie tego silnika
~Kierowca
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Fajny samochód, ale ma jeszcze kilka rzeczy do poprawy.
~qba
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
auto w stosunku cena/jakosc/wyposazenie trafia w czołówkę rynku. to juz moja 3 kia.. najpierw 6 lat potem 4 teraz od niedawna.. generalnie co by nie mowic o tej gwarancji. do tej pory wszystko co trzeba było robic ASO ogarniało. nie wiem jak w innych markach ale przeglad stosunkowo niedrogi.. a swiety spokoj bezcenny.
~qba
~Bolo
Kombi 1.0 T-GDi 120KM 88kW
Jest dobrze. Dobre wykonczenie wnetrza, dobrze sie prowadzi, jest wygodny i pojemny. 7 lat gwarncji jest nie do ptzebicia i daje poczucie bezpiwczenstwa. Silnik 1tgdi daje sobie dobrze rade z autem tej wielkosci duzo lepiej niz wolne ssaki 1.4-1.8 ktore mialem w przeszlosci. 25tys i bez problemow. Wielki kufer ze schowkami.