Lista ocen Kia Sportage I (107)

~marcin_standerski@wp.pl
Standard 2.0 i 95KM 70kW
Pozytywnie oceniam swój samochód.Jest to auto terenowe i nie można na nie patrzeć przez pryzmat szybkiej sportówki lub komfortowej limuzyny.Spełnia swoje zadania bez zarzutu.
~kmk
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Ogólnie, wygodne auto, potrafi sobie dobrze poradzić w śniegu i błocie. Daje przez swoją masę i wysokośc większe poczucie bezieczeństwa (moze złudne, ale jednak). Ale te ciągłe awarie i koszt części do terenówki... Chętnie zostawiłbym sobie jako autko do weekendowych wypadów nad rzekę, ale do codziennej \"tłuczki\" nie.
3,8
~mariusz
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
fajny samochód pod warunkiem że uszczęśliwisz nim kogoś przed przekroczeniem przebiegu 150.000 km jak będziesz nim dalej jeżdził masz zapewnione atrakcje w warsztatach
~wlasciciel KIA sportage 1996 2.0 LPG
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
a wiec auto sprowadzilem z Niemiec wyszlo mnie z gazem ale tym zwyklym za 1400zl. to po wszystkich oplatach z tym gazem i nowymi napedami ciemnymi szybami wyszlo mnie 10ty.zl a wiec za 96 rok terenowki z gazem oryrowana jak na wyglad moze byc a wiec za ta kase polecam to auto !!!!!!
~kmk/w-wa
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Jak na 10 letni samochód sprawuje się dobrze - i na szosie i w terenie. Na rajdy nie jeżdżę ale jeżdże 100-we dziennie z czego 10% kiepskimi polnymi drogami. Dobrze sobie radzi z błotem, sniegiem, krawężnikami.
~teno2@op.pl
Standard 2.0 i 16V 118KM 87kW
Możliwość pokonywania bardzo długich tras bez wyraźnych oznak zmęczenia.Dobry samochód do spokojnej jazdy terenowej.Może być traktowany jako samochód rodzinny.Wadą jest brak zasłony przestrzeni bagażowej,oraz możliwości rozkładania tylnych siedzeń do tyłu.
~las7@vp.pl
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
kia sportage jest tanim samochodem a może sprawić cuda w terenie, jest na ramie dzięki czemu jest bezpieczny.Ma niezły wypas i wygląd.Zeby nie te problemy z napędami to byłby bardzo dobrze sprzedawany.Ja jeżdze dużo po lesie i terenie i górki 60% to nic wielkiego.Nie miałem poważniejszych awarii.Na gazie chodzi bez zarzutów.Ma mały bagażnik.
3,2
~desoto
Standard 2.0 TD 83KM 61kW
samochud niezly choc juz mi sie znudzil fajna miejska terenowka dla dwoch osob naped na 4 kola sie przydaje zwlaszcza teraz
~Piotr
Standard 2.0 TD 83KM 61kW
auto bardzo funkcjonalne i na miasto i w teren. Nieraz nowe terenówki typu navara, nie dawały rady a kia szła w terenie. Miłe w środku, choć nie tak rozwinięte elektroniczne jak nowsze modele ale za to niezawodne.
~seba4x4
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Odpala zawsze, nie bierze oleju od zmiany do zmiany, nie grzeje się. Wymaga wyższych obrotów przy wyprzedzaniu. (Silnik)