Lista ocen Kia Sportage I (107)

~petro
Standard 2.0 i 16V 118KM 87kW
wysoko i przejrzyście siedzisz wyżej - dalej widzisz (Widoczność)
3,5
~troktan
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Samochód posiadam 10 lat i przynajmniej 2-3 razy w roku jedzie na lawecie do serwisu - immobilajzer traci kod.Niestety serwis w Bielsku Białej nie może sobie w żaden sposób poradzić. Ani go usunąć, ani naprawić. I już sam nie wiem czy go sprzedać czy puścić do jeziora.Każdemu odradzam taki zakup.Miałem już prawie 30 samochodów ale takiego bubla jeszcze nie. (Bezawaryjność (drobiazgi))
3,2
~finansista@wp.pl
Standard 2.0 i 95KM 70kW
dużo drobiazgów:antena. linka kołazapas.,szyby elektr, osłony podłogi od spodu się odrywają (Bezawaryjność (drobiazgi))
~longinus
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
jak na tego typu samochód to lepiej niż mozna było przypuszczać (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Andrzej, matti_1994@op.pl
Standard 2.0 TD 83KM 61kW
Na początku drobne problemy, typu skrzypiący fotel, piszczący pasek klinowy, niesprawna poduszka silnika, zacinająca się w zimie linka hamulca ręcznego. Poza tym o-k, silnik trochę ma mało mocy, ze spalaniem tak średnio7-8l/100km, mały bagażnik, wnętrze duże jak na tę klasę, niezłe własności terenowe, jakość niezła, staranność montażu dobra
~RYBA
Standard 2.0 TD 83KM 61kW
Silnik bardzo dynamiczny jak na auto ważące ponad 1500kg. (Silnik)
~jockej1@o2.pl
Standard 2.0 i 16V 118KM 87kW
Jak na dwa lata jazdy jestem bardzo zadowolony
4,1
~JEZMEN
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Przód i boczne szyby oraz lusterka, widoczność elegancja.Tył trochę przysłonięty kołem zapasowym. (Widoczność)
4,1
~fal2@op.pl
Standard 2.0 i 16V 118KM 87kW
samochod eksploatowany na trasach przebiegi roczne ok.45000km.czesto uzywany w terenie /na sucho,nie bardzo lubi bagno,w terenie nieco za miekki,jezdzi na gazie 1km. srednio 17gr.,nie jest to land cruiser ale kosztowal 78000zlk.tani serwis 100000km. gwarancji/3lata.
Dziennik kosztów dla Kia Sportage I
14,5
2,9
~zawiedziony
Standard 2.0 TD 83KM 61kW
Od samego początku poważne usterki -moduł ABS wymiana,kilkakrotne naprawy sprzęgła ,wymiana skrzyni biegów, kilka tygodni w serwisie w oczekiwaniu na części,całkowity brak zainteresowania jakością ze strony importera.