Lista ocen Kia Sportage I (107)

1,8
~Jerzy Martyniak, Zakopane. ul.Chłabówka 19b
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Fatalna jakośc wykonania podzespołów. Fatalny - niekompetentny i nieżyczliwy klientowi serwis,
3,4
~maciasty@tenbit.pl
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
W sumie samochód nie porywa designem, kulturą pracy silnika czy olbrzymimi możliwościami pokonywania terenu. Należy jednak pamiętać ile wydaliśmy na zakup tego auta, wtedy nagle okazuje się, że to istne cudeńko.
~Andrzej
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Takiego auta szukałem od dawna! Dużo zadbanych egzemplarzy, które nie widziały terenu! O połowę tańszy w zakupie niż Grand Vitara z tych samych roczników!!!
~Sewerynkkk
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Silnik zasilany LPG słabe przyspieszenie od 90 km/h, ciężko się wyprzedza (Silnik)
~Look7
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Spoko auto. W terenie radzi sobie świetnie. Mało się psuje. Trochę dużo pali.
~seba4x4
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Auto przez 115 tys. km nigdy mnie nie zawiodło. Ekonomia dzięki LPG dobra, sprawność w terenie i na asfalcie dobra, zero awarii poza sprzęgiełkami przedniego napędu, tylko kwestie eksploatacyjne.
2,8
~Adam
Standard 2.0 i 16V 118KM 87kW
Nie polecam samochodu z tego rocznika, ale to nie znaczy, że odradzam nowych egzemplarzy
3,3
~hyrycz@poczta.onet.pl
Standard 2.0 i 95KM 70kW
wizualnie autko może się podobać. jest wygodne, ma spory bagażnik. poza tym wysokie zawieszenie - idealne na polskie drogi. stałej troski i uwagi wymaga przedni napęd. jeżeli się o niego dba wtedy będzie służył dlugo i dobrze. generalnie jest to autko dla majsterkowicza - zawsze znajdzie się w nim coś do naprawy (przeważnie drobiazgi). nie polecam serwisów. reklamują się jako doświadczeni fachowcy, a doświadczeni są chyba przez los. poza tym...
~snwd@poczta.onet.pl
Standard 2.2 D 63KM 46kW
SPORTAGE II, to nie I. Auto jeździ jak osobowy.Przyspiesza także. Dynamika OK, i te 13,2 s nie jest miarodajne subiektywnie. W terenie intensywnie użytkowana - 15 km szutru z dziurami do domu. Stabilność przy 120, 130 km/h w tych warunkach bez zarzutu. Nie wiem czy forester byłby lepszy(subaru). Wiekszości osób nie jest potrzebny prawdziwy off -road. A pan suzuki który niby wymiata - możemy się pościgać. Nawet gdybyś miał 6 - cyl. I nie...
Dziennik kosztów dla Kia Sportage I
14,5
~Resolute
Standard 2.0 TD 83KM 61kW
Ogólnie ok. jak do tej masy mogło by być 15-20kM więcej. Ale do normalnej eksploatacji wystarczająco, to nie jest w końcu wyścigówka. (Silnik)