Lista ocen Kia Sportage IV SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW 2018-2021 (8) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Norbert
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Tak jak w videotestach dostępnych na popularnej platformie na literę Y. Auto zapewnia komfortowe podróżowanie dla 4 osób nawet w całodziennych podróżach. By być sprawiedliwym dodam, że pozostałym wyżej wymienionym autom, które testowałem pod względem przestrzeni też nic nie brakowało.
~Ibrahim
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Auto jest ogromne jak za tą cenę. Spokojnie można pojechać w większą podróż z rodziną. W porównaniu do Tucsona myślę, że bagażnik jest nieco niższy (wysokość pomiędzy roletą, a podłogą bagażnika) - choć dłuższy (długość pomiędzy fotelami, a klapą bagażnika)
~marekania
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Mam 174cm wzrostu. Jak dla mnie miejsca jest aż nadto. Wokół jest mnóstwo miejsca. Często zdarza się, że w aucie jadą 4 osoby i nikt nie narzeka na brak miejsca na nogi czy nad głową.
~Marcin
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Jak wyżej. Pasażer siedzący za mną może jechać zrelaksowany. Siedząc sam za sobą mam 5cm wolnej przestrzeni między kolanami a fotelem a stopy mogę swobodnie wsunąć pod fotel.
~RobB
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Jedna gwiazdka mniej za kanapę tylną. Przy zamontowanym foteliku do tyłu zmieści się dodatkowo tylko 1 osoba. Na środku w zasadzie miejsca nie ma.
~Kierowca
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Jest ok. Przepastna nie jest, ale dla 4 osób wystarczy.
~Piotr_ww
Nie się czego przyczepić