Lista ocen Kia Sportage IV SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW 2018-2021 (9) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ibrahim
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Najlepsze auto w tej cenie. Oczywiście można kupić w tej cenie nowe auta, które są znacznie lepiej wyposażone - np. seat leon, czy fiat 500 x - ale są to auta znacznie mniejsze, zaś w samym Sportage trudno znaleźć rzeczy, których naprawdę brakuje do codziennej jazdy. Fajną i rzeczywiście przydatną rzeczą jest wyposażenie auta w system apple carplay i android auto, które pozwalają korzystać z nawigacji wbudowanych w telefonie przez system...
~Marcin
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
W tej cenie trudno o lepszą ofertę za auto tych rozmiarów. Dla mnie atutem był silnik bez turbiny o który u konkurencji ciężko. Wszystko jednak zależy od tego kto czego oczekuje od samochodu. PS tylko 4000 zł droższy był Tuscon w porównaniu. Jednak dla mnie jak i małżonki stylistyka w Sportage okazała się bardziej atrakcyjna. Dodatkowo ekran w Tusconie stylizowany na tablet wystający z deski rozdzielczej nie spodobał się nam już na zdjęciach.
~Bysiek
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Oszczędności w wykonaniu samochodu, użytych elementach plastikowych zamiast standardowych aluminiowych, delikatne plastiki wewnątrz samochodu na których pojawiają się rysy "od samego patrzenia" - to wszystko sprawia że nie czuje się sympatii do tego samochodu
~Norbert
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Jakość fantastyczna. Zdecydowanie nr 1 spośród testowanych aut. Na 2gim miejscu był outlander wraz z Tarraco, na kńcu RAV4.
~marekania
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Wydaje mi się, że cena do jakości jest na przyzwoitym poziomie.
~RobB
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Konkurencja oferuje znacznie mniej.
~Piotr_ww
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Najtaniej w swej klasie :)
~Kierowca
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Ogólnie jakość adekwatna do ceny.
~Piotr94
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
W tych pieniądzach najlepszy wybór
Kia Sportage IV SUV Facelifting