Lista ocen Kia Sportage IV SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW 2018-2021 (12) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotr_olej
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Brzęczy silnik po odpaleniu na zimnym, metalicznie, zdecydowanie nadmiarowo to nie jest normalne, parę aut miałem i czegoś takiego nie widziałem może cecha nowych generacji silników i downsizingu. Warto na to zwrócić uwagę przy jeździe próbnej, czyli umawiacie się jako pierwsi z dnia albo poproście o odpalenie jakiegoś auta które nie jeździ na jazdach próbnych.
~pilara
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Auto mam pół rogu i już dwie wizyty w ASO. Wspomniane wcześniej problemy ze skrzynią ale również po przejechaniu 3 tyś km, auto nie przyspieszało dławiło się na czwartym biegu w okolicach 3 tyś obr\ min.Wizyta w serwisie pomogła ale nie powiedzieli mi jaka była przyczyna.
~Liton
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Od razu po odbiorze samochodu problem z radiem (brak dźwięku) - konflikt sterowników z nowym UVO. Sprawa do usunięcia wgraniem sterowników po kablu w serwisie, ale jednak na start nie-tani samochód oferuje stertę nerwów.
~Marek
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Nie ma tego dużo, ale drobne usterki które wymieniłem wyżej wystąpiły w początkowym okresie użytkowania.
~Piotr
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Totalnie bezawaryjna, podobnie jak nasz wcześniejszy Carens. Mucha nie siada.
~BOGDAN
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
ODRADZAM JAK AUTA NIE MOŻNA ODPALIĆ PO PRZEJECHANIU 46 KM !!!!!!!!!!!!!!!
~Lupus
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Szybko powstały zarysowania na podłokietniku podczas zapinania pasów.
~Dominik
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Wymieniona na gwarancji parujaca blenda z tyłu.
~Marcin_Opole
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Kompletnie nic. Chyba jeszcze za mały przebieg.
~Lothar
Drobiazgi z elektroniki.