Lista ocen Kia Sportage IV SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW 2018-2021 (13) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Liton
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Nie jest to Skoda Superb, ani nawet VW Tiguan. Jednak o ile nie masz za sobą nosidełka dla niemowlaka - nie ma żadnego powodu do narzekań. Ja mam. I narzekam, bo muszę podjeżać fotelem nieco do przodu.. Bagażnik do codziennego użytku jest aż za duży. Z kolei do rodzinnego wyjazdu 2+2 zdecydowanie za mały. Co warto mieć na uwadze.
~pilara
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
W kabinie przestrzeni naprawdę bardzo dużo, wygodnie.Z tyłu bardzo dużo przestrzeni na nogi. Bagażnik mnie rozczarował głównie przez nadkola (które potwornie się rysują)Te nadkola sprawiają że bagażnik jest mało ustawny. Sytuację ratuje podwójna podłoga
~piotr_olej
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Takie całkiem ok, nie można się przyczepić ale za dużo miejsca nie ma. Bagażnik na miasto , zakupy itd. wiedziałem co biorę to niestety był kompromis z mojej strony. Box rozwiązuje problem wakacyjnych wypadów.
~Grzegorz
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Miejsca mnóstwo ;bardzo pojemna i komfortowa kabina ; oparcia na tylnej kanapie z możliwością regulacji pochylenia-bajka ;siedzenia wygodne
~Marcin_Opole
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Uważam, że jest dobrze zarówno z przodu jak i z tyłu. Nie ma co nadmiernie chwalić ale naprawdę nie ma się do czego przyczepić.
~Klos
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Przestrzeń w środku auta jak najbardziej ok. Odpowiednie dla rodziny 2+2, pomimo tego, że nie należę do najniższych (192cm).
~Rafał
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Jest dużo miejsca, jedynie bagaznik mógłby być większy, ale jak to mówią widziały gały co brały.
~Marek
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Wewnątrz miejsca dużo jedyny mankament to dość mały bagażnik.
~Lothar
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Bardzo dobrze, duża ilość miejsca na nogi i ramiona w obydwu rzędach siedzeń.
~Piotr
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Nikt nie narzeka ani z przodu ani z tyłu. Jeździmy nawet w bardzo długie trasy.
Kia Sportage IV SUV Facelifting