Lista ocen Kia Sportage IV SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW 2018-2021 (11) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Liton
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Mam bardzo mieszane uczucia ad. tego samochodu. Spasowanie elementów znakomite, ale materiały po prostu dziadowskie, gdy się ich dotknie. Radio niby JBL, a jakość dźwięku jedynie poprawna. Niby-LED'y których pozycję ustawia się pokrętłem przy kierownicy.. Samochód rażąco tańszy od konkurencji "premium", ale to niestety czuć w codziennym użytkowaniu.
~Marcin_Opole
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Stosunek jakości do 120 tyś. zł, które mnie to auto kosztowało. Hmmm... Naprawdę mogło by być dużo lepiej. I jak wiem, ze w tej cenie możemy dostać o wiele gorsze auto, ale teraz tez wiem, ze w tej cenie możemy dostać dużo lepsze auto. Generalnie jak za 120 tyś. zł oczekiwał bym czegoś lepszego, a na pewno lepszego silnika i zawieszenia.
~Marek
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
To jest moja pierwsza KIA ale już 5 samochód z grupy Hyundai. Robią coraz lepszej jakości samochody i coraz ładniejsze. Obecnie ceny nowych samochód wystrzeliły w kosmos i za takiego samego Sportage jak ja kupowanem trzeba zapłacić ok 160000zł. To jest 60% więcej w ciągu 4 lat.
~Rafał
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Samochód godny polecenia. Myślę, że w tej kategorii cenowej i klasowej na pewno jest jednym z lepszych. Wyróżnia się na tle innych marek.
~piotr_olej
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Cena była jedną z niższych w tej klasie Pozytywne Ale wydaje mi się że odbije się to w jakości serwisu i obsługi takie są moje pierwsze wrażenia.
~Lothar
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Jakość wykonania jest przeciętna (wersja l). Trudno znaleźć lepszą ofertę w kontekście ceny do jakości.
~Piotr
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Kia to już naprawdę klasa auto a pomyśleć, że jeszcze 20 lat temu strach było do tego wsiadać.
~Lupus
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
jakość mogła by być troszkę lepsza.
~Klos
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Auto jak na ten segment aut I wyposażenie jedne z tańszych.
~pilara
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Ciągle atrakcyjna cena do jakości , na tle konkurencji.
Kia Sportage IV SUV Facelifting