Lista ocen Kia Sportage IV SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW 2018-2021 (13) - Widoczność

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotr_olej
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Dla mnie wszystko jest dobrze rozmieszczone. Widoczność z przodu bardzo dobra. Tylne słupki są na tyle dobrze rozmieszczone że nie przeszkadzają, tylna szyba małą ale jest kamera cofania więc wszystko widać . Po bokach jest ok, trzeba uważać nie widać tego co jest blisko nas tu kamerka 360 by się przydała (jest w GT line lub w pakiecie PRE) .
~Marcin_Opole
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Jest Ok, a tylko 4 gwiazdki dlatego, ze faktycznie przez tylną szybę za wiele nie widać, a jak jedziemy po mokrym i szyba jest zachlapana to faktycznie nie ma sensu patrzeć we wsteczne wewnętrzne lusterko.
~Liton
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Słupek "C" trochę wadzi, poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń. Plus fotel można podnieść tak absurdalnie wysoko, że czujesz się jak w dostawczaku.
~pilara
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Gdyby nie kamera cofania byłoby cieniutko-ogromne słupki z tyłu. Sytuację poprawiają duże lusterka. Widocznośc do przodu bardzo dobra.
~Dominik
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Przy pakietach z kamera 360 oraz czujnikami przód/tył nie ma najmniejszego problemu z manewrowaniem.
~Rafał
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Widoczność jest ok, wiadomo to suv więc pole martwe jest dużo większe niż w normalnej osobówce.
~Grzegorz
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Generalnie jest super;troche mała tylna szyba ale kamera cofania i inne systemy pomagaja w jezdzie do tyłu
~Marek
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Są czujniki i kamera więc jakoś daje radę.
~Michał
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Kamera i czujniki robią robotę, jest dobrze.
~Mateusz
SUV więc max jaki mogę dać to 4*