Lista ocen Kia Sportage IV SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW 2018-2021 (13) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin_Opole
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Gdyby nie paskudny dźwięk brzęczącego silnika i odgłosy z zawieszenia mieli byśmy wzór w tej klasie za te, a nawet i większe pieniądze. Jak stoimy na światłach na rozgrzanym silniku to jest tak cicho, że do dzisiaj spoglądam na obrotomierz żeby sprawdzić czy auto czasem nie zgasło :)
~Liton
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Szyby - dno i 6 metrów mułu. Włączam radio w garażu, a słychać je w całym domu. W drugą stronę jest tylko minimalnie lepiej. Natomiast komora silnika jest znakomicie wyciszona - nie raz zapomniałem wyłączyć samochód bo nic nie słyszałem.
~piotr_olej
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Do 120 cichutko potem słychać szum ale nic nadmiarowego. Powyżej 140 robi się głośno ale myślę że to cecha klasy. W moim słychać przy niższych prędkościach opony ale to nie wina auta tylko opon.
~Marek
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Ja na dzień dobry po zakupie wyciszyłem matami wnękę na koło zapasowe i żadnych hałasów i zatkanych uszu przy jeździe autostradowej nie ma.
~Michał
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Do 100 na godzinę naprawdę cisza potem coraz głośniej bo przecież tym się jedzie jak czołgiem, praw fizyki nie przeskoczymy, opór powietrza i waga.
~pilara
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Bardzo cicho i komfortowo.Przy prędkościach autostradowych szum lusterek ale to chyba normalne.
~Grzegorz
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Cisza totalna i tylko czasami przy mocno dodanym gazie ledwo słyszalny pomruk silnika..
~robson33
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Przy prędkościach autostradowych słychać szum powietrza opływającego lusterka
~Piotr
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Na autostradzie mogłoby być lepiej, poza tym naprawdę fajnie.
Dziennik kosztów dla Kia Sportage IV SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
~Rafał
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Jest przyzwoicie, ładnie wybiera szumu drogi. Nie mam większych zastrzeżeń.
Kia Sportage IV SUV Facelifting