Lista ocen Kia Stonic Crossover (22) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz Wojdak
Crossover 1.6 CRDi 110KM 81kW
Auto ma bardzo twarde zawieszenie, wiec nie kazdemu przypadnie do gustu. Dla mnie to akurat zaleta bo pozwala na szybkie i pewne pokonywanie zakretow. Bardzo przyzwoite hamulce. Swietny uklad kierowniczy. Precyzyjny i pomimo tego, ze wspomaganie jest dosyc “mocne” to daje dobro wyczucie przednich kol. Moja wersja ma 17” felgi z bardzo dobrymi oponami continentala. Wersje z 15” sa bardziej komfortowe.
~PiotrJazz
Crossover 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Samochód dobrze trzyma się drogi. Przyzwoicie amortyzuje nierówności i poprzeczne garb aczkolwiek zawieszenie jakby żyło własnym życiem i nie było związane z samochodem. Takie dziwne uczucie powstałe po odgłosach pracy zawieszenia i przenoszonych drganiach i nic więcej.
~Dekar
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
Dość miękki. Przez co słabo czuć auto w ostrzejszych zakrętach, ale zdarzyło mi się to incydentalnie, więc ogólnie jest ok.
~Kamil
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
Bardziej wersja sportowa niż limuzyna. Dość twardo, ale mi to akurat pasuje, zakręty połykane są gładko.
~arbuz
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
Precyzyjny, dość dobrze czuć co dzieje się autem. Nic więcej nie porzeba w takim samochodzie
Crossover 1.2 DOHC 84KM 62kW
Samochód reaguje idealnie na ruch kierownicy, łatwo wchodzi w zakręty, bardzo dobre wspomaganie układu
~Marek/Gorzów
Crossover 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Zawieszenie zoptymalizowane, kompromisowe. Zwrotność dobra, Nie mam zastrzeżeń.
~Adam
Crossover 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Nie ma co narzekać. Jest precyzyjnie i przy wyższych prędkościach stabilnie.
Crossover 1.2 MPI 85KM 63kW
Nie znalazłem większych mankamentów.

Usterki Kia Stonic

Kia Stonic – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Crossover 1.2 MPI 85KM 63kW
Nie znalazłem większych mankamentów.
Kia Stonic Crossover