Lista ocen Kia Stonic (28) - Karoseria

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz Wojdak
Crossover 1.6 CRDi 110KM 81kW
Auto jest ladne ale niezbyt krzykliwe co dla wielu bedzie zaleta. Moja wersja ma dwukolorowe lakierowanie i 17 felgi. Z fabrycznie przyciemnionymi szybami wyglada super. Lusterka sa przyzwoite ale mogly by byc wieksze. Kolejna ich wada to, ze nie skladaja sie automatycznie po zamknieciu drzwi. Za kazdym razem trzeba pamietac o wcisnieciu przycisku. Swiatla sa rewelacyjne a doswietlanie zakretow dziala genialnie. Zdecydowalem sie na montaz...
~Luki
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI 100KM 74kW
Miłe zaskoczenie jeżeli chodzi o miejsce. Tutaj mała Kia bije konkurentów. Bagażnik jak w samochodzie miejskim. Zakupy ew. bagaż na podróż dla dwóch osób.
~Grzegorz M.
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI MHEV 120KM 88kW
Rysy nie pojawiają się łatwo (podobno w nowych samochodach to już jest luksus). Wyglada ładnie, świeżo, polecam dołożyć do lamp LED i niebieskiego koloru
~arbuz
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
Ładne auto, podoba się postronnym osobom. Wszystko dobrze spasowane, lakier nie sprawia wrażenia ze zejdzie po 3 latach ;)
~Marek/Gorzów
Crossover 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Póki co trudno stwierdzić wady i jak się zachowa w trakcie eksploatacji dlatego daję ostrożnie 4 gwiazdki ale może niesprawiedliwie.
~Adam
Crossover 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Nie ma co ukrywać że wygląd auta przykuwa wzrok. Elementy dobrze spasowane. Auto wygląda na większe niż w rzeczywistości jest.
~Dominik Bździoch
Crossover Facelifting 1.2 DPI 84KM 62kW
Nic nie rdzewieje ale auto ma niecały rok ale ładnie wyglonda i polecam koło żułty wyrożnia sie na ulicy
~Mimo
Crossover 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Dobrze spasowana, drzwi, klapy zamykają się bez najmniejszego problemu. Nic nie trzeszczy
~Mimo
Dziennik kosztów dla Kia Stonic
~Dekar
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
Za krótko użytkowałem, auto było nowe więc wygląd super. Sama bryła auta też bardzo mi się podobała.