Oceny Łada Samara 2109 1.3 64KM 47kW 1988-1997

Najnowsze oceny Łada Samara 2109 1.3 64KM 47kW 1988-1997

3,7
~Lukaski
2109 1.3 64KM 47kW
Mam sentyment do tego auta. Uciążliwe, ale trwałe i sporo się przy nim nauczyłem. Nie jest nowoczesne, ani wypasione, za to wgnieceń się nie boi, nie straszne mu dziury w drodze, wszędzie się wciśnie i przejedzie niemal każdą przeszkodę. Do celu dzielnie przewiozło już wiele tyłków i przedmiotów. Z wyjątkiem jednego razu to przeważnie Samara musiała wyciągać innych z opresji. Najpoważniejszy 'czasowy' mankament to blacha. Niestety bez...
~intruder2600
2109 1.3 64KM 47kW
Ogolnie auto ma drobne mankamety z drobiazgami, nie nalezy do ekonomicznych wiec bez gazu nie ma co kupowac (ja nie mam gazu) za to nie zdarzy sie powazna awaria mechaniczna, tego jestem pewien. Dodatkowym aututem jest ze auto jest toporne ale nie do zdarcia i wbrew pozorom bardzo bezpieczne - mialem stluczke przy 70 km/h nie mialem zapietych pasow i kompletnie nic mi sie nie stalo a Lada miala do wymiany jedynie przednie lampy i plastikowa...
3,6
~8szymon8
2109 1.3 64KM 47kW
Ja to autko oceniam dobrze. Było to pierwsze moje auto i jak na nowicjusza za kółkiem cieszyłem się z Łady Samary. Auto bez elektronicznych wspomagaczy wiec kierowca i auto i nic więcej w ekstremalnych sytuacjach. Pozwala się wiele nauczyć więc polecam jak na pierwszy samochód mimo tego że urodziwy nie jest! ;)
~Akuku
2109 1.3 64KM 47kW
posiadam wersje fińską inaczej ocynkowaną mówie dopiero po 20 latach jazdy pokazały sie pierwsze oznaki rdzy po zimie wyło wszystko progi i przednie błotniki ale dzór nie ma i mam nadzieje że nie bedzie trzeba dobrze woskować tylną kalpę bo lubi rdzewiec ale mój model tego nie ma
~Piotrek
2109 1.3 64KM 47kW
Ogólnie jestem zadowolony z samochodu. 2 lata temu pojechałem nim do Francji (ponad 5500 km) i żadnych problemów nie miałem. W tym roku (auto ma już prawie 18 lat) byłem nim w Niemczech (2500 km) i Chorwacji (3000 km) i podobnie, jechał jak należy. Zmienię auto, gdy będzie chciał mieć samochód wygodniejszy, bo poza tym to nie mam do tego żadnej motywacji.
~j23sklenar@wp.pl
2109 1.3 64KM 47kW
w sumie to bardzo dobre auto,choc juz niemodne.tanie w utrzymaniu i dosc zywotne.polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Aniutka
2109 1.3 64KM 47kW
Auto zadbane i dopieszczone nie psuje sie, nie robi przykrych niespodzianek. Bardzo solidne - gdyby miala naped na 4 kola - terenowka.Jedyna wada - gaznik - czasem uniemozliwia odpalenie, ale przy regularnym uzytkowaniu - niezawodny.
~tomba- łada impreza 1.3
2109 1.3 64KM 47kW
miałem ją sprzedawać, ale sie rozmysliłem gdzie ja za taka cene kupie lepszy, sentyment juz mam do niej, na wiosnę remont sie trzsnie i bede jezdził jeszcze, i welurowa tapicerka bedzie juz materiał prawie mam
3,1
~sakramakra
2109 1.3 64KM 47kW
Auto wymaga cierpliwości szczególnie drobiazgi i elektyrka, wytrzymałoś karoserii fatalna. Mocne strony to silnik (wytrzymały i niezawodny). Auto dla majsterkowiczów części są tanie, poważne awarie nie są częste.
~Adam
2109 1.3 64KM 47kW
Dosyć topornie wykończone wnętrze, ale reszta moze być.
Łada Samara 2109