Lista ocen Lancia Lybra Kombi (89) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Kombi 1.8 16V 131KM 96kW
Przy przebiegu 60 tys wymiana wachacza prawego z przodu. Potem przy 120 tys wszystko z przodu oraz regenaracja przekładni (rozsypała się kompletnie pomiędzy przebiegiem 100 a 120 tys). Z tyłu wymieniono tylko tuleje wachaczy - dobrał mechanio z poloneza.
~pamaj
Kombi 1.6 16V 103KM 76kW
To auto po prostu płynie. Bardzo dobrze tłumi nierówności jest ciche, ale dość delikatne na nasze drogi. Na szczęście najbardziej usterkowe części (wahacze, łączniki) są tanie. Można wymienić w własnym zakresie.
~Marcin
Kombi 2.0 20V 154KM 113kW
auto jest bardzo miękko zawieszone, wytrzymałość zawieszenia oceniam bardzo wysoko, w tamtym roku po 9ciu latach użytkowania i przejechaniu 105 000 wymieniłem parę części w zawieszeniu, koszt ok 800 zł, wcześniej nic nie robiłem
~dar1usan
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Nawet jadąc po dziurach żadne drgania nie przechodzą na kierownicę. Samochód po naszych polskich wertepach sunie jak po wodzie, wręcz płynie. Nawet w ciężkich warunkach drogowych kierowca ma pełną kontrolę nad pojazdem.
~Pablo
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Bardzo komfortowe zawieszenie. Na zakrętach pomimo tego trzyma pewnie. Jedynie przy bardzo nierównej drodze i dużej prędkości (minimum 90km/h) zaczynamy czuć się jak w łódce, ale nie wpływa to na bezpieczeństwo jazdy.
~rotmistrz88
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Dla spokojnego kierowcy jak najbardziej ok, w zakrętach czuć że konstruktorzy postawili na komfort (odwrotnie jak w Alfie 156 gdzie czuć że układ działa bardziej precyzyjnie ale kosztem komfortu)
~czubax
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Miękko zestrojone zawieszenie - bardzo komfortowe. W sam raz do jazdy na dłuższe trasy. Trochę gorzej z jazdą po zakrętach - nie można przesadzać bo troszkę buja i nie jest zbyt stabilnie.
~lyreco
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Samochód mimo dość miękkiego zawieszenia i wysokiego profilu opon (195/65/15R) bardzo dobrze trzyma się w zakrętach, nawet przy wyższych prędkościach. Jazda Lybrą to czysta przyjemność.
~wojtek p.
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
auto zawieszono komfortowo, ale mimo tego(mam kombi) prowadzi się bardzo dobrze. Zawieszenie wybiera krótkie i długie nierówności bez nieprzyjemnych stuków. Trzyma się zakrętów na prawdę super.
~gumgre@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 20V 154KM 113kW
Zestrojenie raczej komfortowe niż sportowe choć słychać głuche tłuczenie na naszych drogach - ale prowadzi się bardzo pewnie i przewidywalnie nawet w łukach przy większych prędkościach.
Lancia Lybra Kombi