Lista ocen Lancia Lybra Kombi (82) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr Lybra
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Samochód wygodny, przestronny. Siedzenia obszerne. Nie jestem przekonany co do weluru którym pokryte są siedzenia, jak narazie się nie przecierają.
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Dla czteroosobowej rodziny nie potrzeba nic więcej. Otwór do przewożenia długich przedmiotów w tylnej kanapie przydaje się częściej, niżby mogło się wydawać.
~Krystian
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Podróż w 4 dorosłe osoby plus w bagażniku od każdego bagaż plus cały komp z monitorem 17cali CRT. Przypominam mój wzrost 192cm a osoba za mną nie narzekała.
~ramzsesssssss
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
miejsca bardzoaleto bardzo duzo, w 5 osob to przyjemna jazda i bardzo wygodnie,pasazerowie nie nazekaja. a ze ja mam 195cm i jest swietnie
~Lindas
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Nie wiem jak osoby o wzroście siatkarzy, ale ja czuję się w aucie doskonale. Miejsca dużo, fotele super wygodne i komfortowe.
~jarek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
z przodu luksus, z tyłu raczej standart w tej klasie, mogłoby być więcej miejsca na nogi dla wysokich pasażerów
~czarny129
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Kierowca i pasażer z przodu maja dosyc miejsca tak jak i dwie osoby z tyłu ale w trójkę z tyłu już jest ciasno.
~jarmondowicz@op.pl
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Jak na duże kombi - można się czuć nieco przytłoczonym na tylnych siedzeniach, ale komfort jazdy jest zapewniony.
~Bisonus
Kombi 2.0 20V 154KM 113kW
Dużo miejsca dla Kierowcy i pasażerów, bagażnik może nie należy do największych w klasie, ale w zupełności wystarcza
~Komediant
Kombi 1.8 16V 131KM 96kW
Patrz ergonomia. Auto ewidentnie zaprojektowane dla wymagających klientów. Nie ma się co dziwić, że nowe kosztowało krocie.
Lancia Lybra Kombi