Lista ocen Lancia Lybra Kombi (82) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fotograf@sebastiankaczorowski.com
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Jak na w sumie nie duże auto przestrzeni jest bardzo dużo. Przy moich 188cm wzrostu nie mam najmniejszego problemu ze znalezieniem odpowiedniej pozycji za kierownicą. Bagażnik też jest odpowiednich rozmiarów.
~Marcin
Kombi 2.0 20V 154KM 113kW
w aucie jest bardzo wygodnie, podróżowanie w 4 osoby bardzo komfortowe jak na ta klasę, z przodu podgrzewane siedzenia ustawiane elektrycznie w każdym możliwym kierunku, z pamięcią dla 3 ustawień użytkowników
~Bartek
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Podróż w 4 osoby to czysta przyjemność :) W 5 też się da, jednak nie polecam wybierać się w trasę większą niż 1000km. Co prawda, 4 osoby o wzroście ponad 2m mogą mieć ciasno, ale to nie autobus :)
~czubax
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Wystarczająca ilość miejsca dla kierowcy i pasażera. Z tyłu też ok o ile przedni rząd siedzeń nie będzie za bardzo odsunięty bo wtedy dla pasażerów z tyłu zostanie niewiele miejsca.
~ori
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Duże i wygodne auto, zwłaszcza w trasy. Miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu jest wystarczająco. Chyba że jedzie 5 osób dorosłych to z tyłu może byc mało wygodnie.
~Prezident
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Przestrzeni jest dość sporo ale raczej nie dla 5 osób bo wtedy robi się zbyt ciasno z tyłu:) bagażnik nie należy to najbardziej pojemnych ale mi akurat to nie przeszkadza.
~Zomb
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Miejsca dla kierowcy i pasazera jest wystarczajaco.Z tylu 2 osoby daja rade ale przy 3 robi sie ciasno.Nie jest to S klasa ;-) Bagaznik muglby byc wiekszy.
~zolw-ninja
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Dla mojej rodziny miejsca jest pod dostatkiem zarówno w przednim jak i tylnym rzędzie.bagażnik mógłby być większy za to ma idealnie regularne kształty.
~Arturrro Lublin
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Normalna . Jak w większości auto tej klasy . Ale powiem że Lybra wygląda z zewnątrz na nie dużą ale to jest złudzenie tylko. Miejsce jast dla każdego.
Dziennik kosztów dla Lancia Lybra Kombi
7,2
10,2
~kik
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Wystarczająco - auto w sumie nieduże, a pomieści rodzinę 5-osobową. Trzeba pamiętać, że jest to małe kombi, mebli się tym nie przewiezie :)
Lancia Lybra Kombi